I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości, stanowiącej własność

Gminy Miasto Sierpc

Działki nr 2205/5, 2206/5 o łącznej powierzchni 0,0566 ha, położone przy ulicy Aleksandra Fredry, uregulowane w księdze wieczystej PL1E/00031954/2. Cena wywoławcza netto 148 000 zł, wadium 15 000 zł.

Dla nieruchomości o nr działek 2205/5, 2206/5 opracowany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru środkowej i południowej części mia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

261 zł/m²

566 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sierpc
Przetarg na działkę

Sierpc, Aleksandra Fredr

Cena wywoławcza:

148 000 zł

261 zł/m²

566 m²

...odbędzie się :

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Gminy Miasto Sierpc

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sierpc
Przetarg na działkę

Warszawa, Bielany, Kosa

...odbędzie się 20 maja 2026 r. o godz. 11:00.

w siedzibie Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

przy ul. T. Chałubińskiego 8, antresola, sala konferencyjna nr 446.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

1 541 zł/m²

2 920 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na działkę

Warszawa, Bielany, Kosa

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

1 541 zł/m²

2 920 m²

...odbędzie się 20 maja 2026 r. o godz. 11:00.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na mieszkanie

Węgrów, Nowa

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 r. o godz. 1200 w siedzibie Urzędu Miejskiego w
Węgrowie, Rynek Mariacki 16, piętro I, pokój nr 8 (sala konferencyjna).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu (PLN) wadium w wysokości:
16 000,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy złotych 00/100) na rachunek Urzędu Miejskiego w
Węgrowie, w PKO BP O/Węgrów Nr 61 1020 4476 0000 8702 0365 0132 w terminie do dnia
23 kwietnia 2026 r. oraz podanie w tytule,„Wadium na przetarg ustny ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 036 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Węgrowie
Przetarg na mieszkanie

Węgrów, Nowa

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 036 zł/m²

53 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Węgrowie
Przetarg na działkę

Radom, Kierzków, Wapienna

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Jana Kilińskiego 30 w sali 114

1. Przystępujący do przetargu powinni zapoznać się we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości, w tym z jego parametrami,
aktualnym oraz możliwym przyszłym sposobem zagospodarowania. Rozpoznanie wszelkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji, leży
w całości po s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

115 zł/m²

1 651 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Kierzków, Wapienna

Cena wywoławcza:

190 000 zł

115 zł/m²

1 651 m²

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Opoczyńska

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

286 zł/m²

490 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Opoczyńska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

286 zł/m²

490 m²

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, Rtm. Witolda Pileckiego

...odbędzie się w dniu 28.04.2026 r. o godz. 11:00 w budynku "Willi Niespodzianka" w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 12 w sali na parterze.

Informacje: Urząd Miejski w Grodzisku Maz., ul. Kościuszki 12A, Wydział Gospodarki Nieruchomościami...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

305 000 zł

9 242 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, Rtm. Witolda Pileckiego

Cena wywoławcza:

305 000 zł

9 242 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrołęka, Aleja Wojska Polskiego

...odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2026 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 - pokój nr 9 (parter).
Nieruchomość zabudowana jest garażami murowanymi w słabym stanie technicznym. Nieruchomość znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Nie jest wpisana do rejestru zabytków. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej Alei Wojska Polskiego poprzez działki o numerach 30620 i 30636, stanowiące własność Miasta Ostrołęki.
Nieruchomość jest w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 958 zł

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na obiekt / lokal

Ostrołęka, Aleja Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

34 958 zł

Nieruchomość jest w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście, S. Noakowskiego

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2026 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Dzielnicy Śródmieście miasta stołecznego Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 43, I piętro - sala konferencyjna.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

15 696 zł/m²

102 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście, S. Noakowskiego

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

15 696 zł/m²

102 m² 3 pokoje

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście, Okrąg

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2026 r.
o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Dzielnicy Śródmieście miasta stołecznego Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 43,
I piętro - sala konferencyjna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 000 zł

17 220 zł/m²

151 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście, Okrąg

Cena wywoławcza:

2 600 000 zł

17 220 zł/m²

151 m² 4 pokoje

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2026 r.
I piętro - sala konferencyjna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na działkę

Sochaczew

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 r. o godz.10:00 (sala konferencyjna, I piętro) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium należy wpłacić do dnia 20.04.2026 r. na konto sum depozytowych Gminy Miasta Sochaczew: Vistula Bank Spółdzielczy Nr 48XXXXX013XXXXX080. Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania aktu notarialnego. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z regulaminem oraz warunkami przetargu, o których informa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 000 zł

108 zł/m²

859 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Sochaczew

Cena wywoławcza:

93 000 zł

108 zł/m²

859 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Żakowice, Toruńska

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

2 174 zł/m²

345 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Żakowice, Toruńska

Cena wywoławcza:

750 000 zł

2 174 zł/m²

345 m²

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1100

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Ostrołęka

...odbędzie się 21.04.2026 r. o godz. 10 00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 - pokój nr 9 (parter).
Wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej wynosi 131 800,00 zł.
Ogłoszenie zostało wywieszone na elektronicznej tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 oraz Osiedla „Traugutta”, opublikowane jest na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ostrołęki - Adres www ukryty , Adres www ukryty .
Dodatkowe informacje m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

659 000 zł

239 zł/m²

2 755 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na działkę

Ostrołęka

Cena wywoławcza:

659 000 zł

239 zł/m²

2 755 m²

Dodatkowe informacje m...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na działkę

Karczew

...odbędzie się w budynku Urzędu Miejskiego w Karczewie przy ul. Warszawskiej 28 w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00.

21. Przetarg może się odbyć, gdy wpłynęła przynajmniej jedna oferta spełniająca warunki określone w ogłoszeniu o przetargu.

22. Komisja Przetargowa zawiadomi Oferentów o terminie i miejscu części niejawnej przetargu oraz o przewidywanym terminie zamknięcia przetargu.

23. Komisja Przetargowa odmawia zakwalifikowania ofert do części niejawnej Przetargu, jeżeli:

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 447 000 zł

169 zł/m²

233 465 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Karczew
Przetarg na działkę

Karczew

Cena wywoławcza:

39 447 000 zł

169 zł/m²

233 465 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Karczew
Przetarg na dom

Piastów, Pomorska

Burmistrz Miasta Piastowa ogłasza, w dniu 21 kwietnia 2026 r., o godzinie 1000, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piastowie, przy ul. 11 Listopada 8, klatka A, pok. nr 6, trzeci ustny przetarg nieograniczony na zbycie zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew. nr 575, z obrębu 02, o powierzchni 0,1316 ha, w Piastowie.

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 19 listopada 2025 r.

Drugi przetarg odbył się w dniu 03 lutego 2026 r.

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 470 000 zł

16 333 zł/m²

90 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Piastowie
Przetarg na dom

Piastów, Pomorska

Cena wywoławcza:

1 470 000 zł

16 333 zł/m²

90 m²

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 19 listopada 2025 r.

Drugi przetarg odbył się w dniu 03 lutego 2026 r.

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Piastowie
1                          80
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości