Przetargi nieruchomości: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

wołomiński, gm. Strachówka, Kąty-Wielgi

...odbędzie się dnia 27 lutego 2026 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Strachówka.

Szczegółowe warunki przetargu dostępne są w siedzibie urzędu oraz na stronach internetowych http://www.strachowka.com.pl/; http://www.strachowka.4bip.pl/

Wójt Gminy Strachówka

Piotr Orzechowski...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

495 000 zł

998 zł/m²

496 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Strachówka
Przetarg na obiekt / lokal

wołomiński, gm. Strachówka, Kąty-Wielgi

Cena wywoławcza:

495 000 zł

998 zł/m²

496 m²

Wójt Gminy Strachówka

Piotr Orzechowski...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Strachówka
Przetarg na działkę

Pionki, Jana Prota

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta Pionki
ul. Aleja Jana Pawła II nr 15 pok. nr 107.

Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarowania Mieniem Gminy Urzędu Miasta w Pionkach pok. nr 215 lub telefonicznie 790-286-060.

Pionki, dnia 17.12.2025 r.

Burmistrz Miasta Pionki

/-/ Łukasz Miśkiewicz

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 000 zł

30,37 zł/m²

14 488 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pionki
Przetarg na działkę

Pionki, Jana Prota

Cena wywoławcza:

440 000 zł

30,37 zł/m²

14 488 m²

ul. Aleja Jana Pawła II nr 15 pok. nr 107.

Pionki, dnia 17.12.2025 r.

Burmistrz Miasta Pionki

/-/ Łukasz Miśkiewicz

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Pionki
Przetarg na działkę

Sochaczew, Graniczna

...odbędzie się w dniu 26.02.2026r. o godz.10 00 ( sala konferencyjna, I piętro ) w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Sochaczewie, ul. 1 Maja 16. Wadium należy wpłacić do dnia 23.02.2026r. na konto sum
depozytowych Gminy Miasto Sochaczew: Vistula Bank Spółdzielczy w Sochaczewie Nr 48 9011 0005 0013
1788 2000 0080. Wadium ulega przepadkowi, gdy osoba która przetarg wygrała, uchyla się od podpisania
aktu notarialnego. Przed przystąpieniem do przetargu należy zapoznać się z regulaminem oraz warunkami
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

110 zł/m²

609 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Sochaczew, Graniczna

Cena wywoławcza:

67 000 zł

110 zł/m²

609 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Cena wywoławcza:

184 000 zł

225 zł/m²

818 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Sochaczew, Inżynierska

Cena wywoławcza:

184 000 zł

225 zł/m²

818 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Otwock, Geislera

...odbędzie się w dniu 26 lutego 2026 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Otwockа,
ul. Armii Krajowej 5, bud. "A", aula.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
20 lutego 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka Bank Spóldzielczy w Otwocku
Nr 51800100052001000798750018 lub w kasie Urzędu. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu
środków pieniężnych na rachunek bankowy tutejszego Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

676 zł/m²

621 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock, Geislera

Cena wywoławcza:

420 000 zł

676 zł/m²

621 m²

ul. Armii Krajowej 5, bud. "A", aula.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na obiekt / lokal

Siedlce, 10 Lutego

Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach ul. 3 Maja 28
ogłasza przetarg nieograniczony (licytację)
na zbycie zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej na osiedlu „Reymonta” przy ul. 10 Lutego 31 w
Siedlcach.
Powierzchnia działki - 0,1876 ha
Oznaczenie geodezyjne – działka nr 33/18 obręb 46
Księga wieczysta SI1S / 00093571 / 1
Forma własności : prawo użytkowania wieczystego do 12.01.2077r. wraz z własnością budynku biurowo -
usługowego (pow. użytk. 202,90m2
.) stanowiącego odrębny od g...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

5 421 zł/m²

203 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach
Przetarg na obiekt / lokal

Siedlce, 10 Lutego

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

5 421 zł/m²

203 m²

ogłasza przetarg nieograniczony (licytację)
Siedlcach.
Powierzchnia działki - 0,1876 ha
Oznaczenie geodezyjne – działka nr 33/18 obręb 46
Księga wieczysta SI1S / 00093571 / 1
usługowego (pow. użytk. 202,90m2
.) stanowiącego odrębny od g...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach
Przetarg na obiekt / lokal

Piaseczno, Albatrosów

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec

*** upadłości z /s w Oleśnie,

sygn. akt V GUp 97/21,

sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

*** Miejsca postojowe.

Udział we współwłasności samodzielnego lokalu niemieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość – garaż, z którym to udziałem związane jest prawo do korzystania z miejsca postojowego:

*** Miejsce postojowe nr ***, ul. Energetyczna ***, lokal niemieszkalny nr ***, Osiedle Elektra, Piaseczno. Udział wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

439 680 zł

2 617 zł/m²

168 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Piaseczno, Albatrosów

Cena wywoławcza:

439 680 zł

2 617 zł/m²

168 m²

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec

*** upadłości z /s w Oleśnie,

sygn. akt V GUp 97/21,

sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

*** Miejsca postojowe.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/72 o pow. ewid. 0,1072. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1072 w tym w użytkach rolnych (0,1072 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

317 zł/m²

1 072 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

340 000 zł

317 zł/m²

1 072 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/82 o pow. ewid. 0,1047. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1047 w tym w użytkach rolnych (0,1047 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 000 zł

317 zł/m²

1 047 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

332 000 zł

317 zł/m²

1 047 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/75 o pow. ewid. 0,1060. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1060 w tym w użytkach rolnych (0,1060 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

336 000 zł

317 zł/m²

1 060 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

336 000 zł

317 zł/m²

1 060 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/77 o pow. ewid. 0,1367. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1367 w tym w użytkach rolnych (0,1367 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

433 000 zł

317 zł/m²

1 367 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

433 000 zł

317 zł/m²

1 367 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Nowe Faszczyce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Błonie, obręb Nowe Faszczyce, nr działki: 4 o pow. ewid. 1,2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2900 w tym w użytkach rolnych (0,1400 o symbolu Br, 0,9800 o symbolu R, 0,1700 o symbolu S). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00022273/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 202 000 zł

93,18 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Błonie, Nowe Faszczyce

Cena wywoławcza:

1 202 000 zł

93,18 zł/m²

12 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/78 o pow. ewid. 0,1039. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1039 w tym w użytkach rolnych (0,1039 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

318 zł/m²

1 039 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

330 000 zł

318 zł/m²

1 039 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/69 o pow. ewid. 0,1019. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1019 w tym w użytkach rolnych (0,1019 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 000 zł

317 zł/m²

1 019 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

323 000 zł

317 zł/m²

1 019 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni, gmina Leszno, obręb Zaborów, nr działki: 427/70 o pow. ewid. 0,1022. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1022 w tym w użytkach rolnych (0,1022 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1G/00046702/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

324 000 zł

317 zł/m²

1 022 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

warszawski zachodni, gm. Leszno, Zaborów

Cena wywoławcza:

324 000 zł

317 zł/m²

1 022 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości