Przetargi nieruchomości: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Skórzec, obręb Żebrak, nr działki: 341 o pow. ewid. 0,2400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2400 w tym w użytkach rolnych (0,1900 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105283/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,54 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,54 zł/m²

2 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Kosów Lacki, Wólka Okrąglik

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat sokołowski, gmina Kosów Lacki, obręb Wólka Okrąglik, nr działki: 1200 o pow. ewid. 0,0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0100. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1P/00041827/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 zł

11,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Kosów Lacki, Wólka Okrąglik

Cena wywoławcza:

1 100 zł

11,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Kosów Lacki, Jakubiki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat sokołowski, gmina Kosów Lacki, obręb Jakubiki, nr działki: 1140 o pow. ewid. 0,0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0900. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1P/00041826/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 zł

3,67 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Kosów Lacki, Jakubiki

Cena wywoławcza:

3 300 zł

3,67 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Platerów, Czuchów-Pieńki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat łosicki, gmina Platerów, obręb Czuchów - Pieńki, nr działki: 1128/2 o pow. ewid. 0,0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0700 w tym w użytkach rolnych (0,0200 o symbolu Ł, 0,0500 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI2S/00023197/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 zł

2,43 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Platerów, Czuchów-Pieńki

Cena wywoławcza:

1 700 zł

2,43 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Skórzec, obręb Żebrak, nr działki: 338 o pow. ewid. 0,2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2600 w tym w użytkach rolnych (0,2600 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105283/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Skórzec, Żebrak

Cena wywoławcza:

6 100 zł

2,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

węgrowski, gm. Miedzna, Ugoszcz

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat węgrowski, gmina Miedzna, obręb Ugoszcz, nr działki: 445 o pow. ewid. 0,0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0300 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1W/00018355/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 800 zł

36,00 zł/m²

300 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

węgrowski, gm. Miedzna, Ugoszcz

Cena wywoławcza:

10 800 zł

36,00 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

siedlecki, gm. Korczew, Ruda

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Korczew, obręb Ruda, nr działki: 663 o pow. ewid. 0,0316. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0316. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 700 zł

8,54 zł/m²

316 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

siedlecki, gm. Korczew, Ruda

Cena wywoławcza:

2 700 zł

8,54 zł/m²

316 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Platerów, Czuchów-Pieńki

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat łosicki, gmina Platerów, obręb Czuchów - Pieńki, nr działki: 1329 o pow. ewid. 0,3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3200 w tym w użytkach rolnych (0,3000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 16949Ł. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 400 zł

3,88 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łosicki, gm. Platerów, Czuchów-Pieńki

Cena wywoławcza:

12 400 zł

3,88 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Warszawa, Ursynów, Leśna

...odbędzie się 2 października 2025 r. o godz. 11:00 w siedzibie Biura Mienia Miasta i Skarbu Państwa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy przy ul. T. Chałubińskiego 8, sala konferencyjna 446 (antresola).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 250 000 zł

1 031 zł/m²

1 213 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na działkę

Warszawa, Ursynów, Leśna

Cena wywoławcza:

1 250 000 zł

1 031 zł/m²

1 213 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Przetarg na działkę

Otwock

...odbędzie się w dniu 2 października 2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta
Otwocka, ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
26 września 2025 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka Bank Spółdzielczy w Otwocku
Nr 51800100052001000798750018 lub w kasie Urzędu. Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu
środków pieniężnych na rachunek bankowy tutejszego Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock

Cena wywoławcza:

4 352 634 zł

858 zł/m²

5 073 m²

Otwocka, ul. Armii Krajowej 5 bud. "A", aula.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Błonie

OPIS OFERTY

Błonie, dnia 28.08.2025r
Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Błonia na III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Błonie:

1. III przetarg ustny nieograniczony na nieruchomości położone w Błoniu przy ul. Karczewskiego

Lp. 1
Oznaczenie nieruchomości
Nr działki 151
obręb 0007-07
Nr księgi wieczystej WA1G/00024568/1
Powierzchnia nieruchomości 0,0427 ha
Opis nieruchomości Nieruchomość niezabudowana w kształcie prostokąta o nieregu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

262 zł/m²

427 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Błonie
Przetarg na działkę

Błonie

Cena wywoławcza:

112 000 zł

262 zł/m²

427 m²

OPIS OFERTY

Błonie, dnia 28.08.2025r

Lp. 1
Oznaczenie nieruchomości
Nr działki 151
obręb 0007-07
Nr księgi wieczystej WA1G/00024568/1
Powierzchnia nieruchomości 0,0427 ha
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Błonie
Przetarg na mieszkanie

Płock, SŁOWACKIEGO

...odbędzie się 02.10.2025 r. (czwartek), o godz. 11:00 w siedzibie Spółdzielni,
ul. Gierzyńskiego 17, piętro I, duża sala przy BOM.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 14 100,00 zł
przelewem na konto: Pekao S.A. II O/Płock 96 1240 1721 1111 0000 0725 8222. Przelew musi
być uznany na rachunku spółdzielni dzień przed rozpoczęciem przetargu. Dowód wpłaty wadium
należy okazać komisji przetargowej w dniu przetargu. Wygrywający przetarg obowiązany jest w
ciąg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 000 zł

7 015 zł/m²

20 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa z/s w Płocku
Przetarg na mieszkanie

Płock, SŁOWACKIEGO

Cena wywoławcza:

141 000 zł

7 015 zł/m²

20 m² 1 pokój

ul. Gierzyńskiego 17, piętro I, duża sala przy BOM.

ciąg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa z/s w Płocku
Przetarg na mieszkanie

Płock, SŁOWACKIEGO

...odbędzie się 02.10.2025 r. (czwartek), o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni,
ul. Gierzyńskiego 17, piętro I, duża sala przy BOM.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 12 970,00 zł
ciąg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 700 zł

6 453 zł/m²

20 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa z/s w Płocku
Przetarg na mieszkanie

Płock, SŁOWACKIEGO

Cena wywoławcza:

129 700 zł

6 453 zł/m²

20 m² 1 pokój

ul. Gierzyńskiego 17, piętro I, duża sala przy BOM.

ciąg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa z/s w Płocku
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, Surowieckiego

OPIS OFERTY

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”

z siedzibą w Warszawie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 98

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na:

ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 92 w budynku przy ul. W. Surowieckiego 12 B w Warszawie, położonego na trzecim piętrze, o powierzchni użytkowej 54,70 m2 oraz 4,52 m2 powierzchni pomieszczenia przynależnego (piwnica). Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc.

Wart...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

561 411 zł

10 263 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, Surowieckiego

Cena wywoławcza:

561 411 zł

10 263 zł/m²

55 m² 2 pokoje

OPIS OFERTY

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na:

Wart...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, W. Surowieckiego

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na:

Wartość rynkowa lok...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

561 411 zł

10 397 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, W. Surowieckiego

Cena wywoławcza:

561 411 zł

10 397 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na:

Wartość rynkowa lok...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości