Przetargi Spółek Skarbu Państwa: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Ciechanów, Świętochowskiego

Nieruchomość lokalowa nr 2a o pow. 57,79 m2, zlokalizowana w budynku mieszkalnym w Ciechanowie przy ul. Świętochowskiego 1. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 28,23 m2. Udział w nieruchomości wspólnej wynosi 8602/46550. Lokal składa się z 2 pokoi, łazienki z WC, przedpokoju i kuchni.
Instalacje:
- elektryczna
- wodno-kanalizacyjna
- centralnego ogrzewania

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

1 903 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Ciechanów, Świętochowskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

1 903 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Instalacje:
- elektryczna
- wodno-kanalizacyjna
- centralnego ogrzewania

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Ożarów Mazowiecki

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zaprasza do przetargu na sprzedaż:

prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości położonej w Ożarowie Mazowieckim (powiat warszawski zachodni) na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN Podstrefa Radom, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Pruszkowie prowadzi księgę wieczystą nr WA1P/00076144/1, oznaczonej w ewidencji gruntów jako:

\tdziałki ewidencyjne o numerach 44/51 (o powierzchni 0,0400 ha),...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

512 800 zł

200 zł/m²

2 564 m²

Termin: 2021-10-26

Organizator przetargu:
Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Przetarg na działkę

Ożarów Mazowiecki

Cena wywoławcza:

512 800 zł

200 zł/m²

2 564 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-26

Cena wywoławcza:

823 500 zł

300 zł/m²

Termin: 2021-10-26

Organizator przetargu:
Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Przetarg na obiekt / lokal

Ożarów Mazowiecki

Cena wywoławcza:

823 500 zł

300 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-26

Organizator przetargu:
Agencja Rozwoju Przemysłu SA
Przetarg na mieszkanie

sierpecki, gm. Zawidz, Grabowo, Grabowo 43 / 2

Samodzielny lokal mieszkalny nr 2 o pow. 50,91 m2 w budynku mieszkalnym nr 43, w miejscowości Grabowo, w gm. Zawidz, pow. sierpecki, woj. mazowieckie wraz z udziałem w wysokości 6690/18719 w częściach wspólnych nieruchomości, w tym w prawie użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego jako działka nr 25/1 o pow. 0,1397 ha z obrębu Grabowo oraz służebnością przejazdu i przechodu przez działkę nr 25/5 o pow. 7,2800 ha.

Budynek wybudowany w 1960 r., 3-lokalowy, murowany, jednokondygnacyjny, niepodpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

Termin: 2021-10-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

sierpecki, gm. Zawidz, Grabowo, Grabowo 43 / 2

Cena wywoławcza:

72 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Borki, 1905 Roku

...odbędzie się w dniu 15.10.2021 r. o godz. 11.00 w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Radomiu Sp. z o.o., przy ul. 1905 Roku 47, 26-600 Radom, parter - sala konferencyjna.
Wadium wynoszące 10% ceny wywoławczej określonej na wstępie n/n ogłoszenia należy wpłacić na konto w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. nr 7620 3000 4511 1000 0000 1732 40 do dnia 14.10.2021 r. przy czym za dzień wpłacenia wadium uznaje się dzień, w którym wymagana kwota wpłynęła na wskazane wyżej konto bankowe.
Sprzedawa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

2 066 zł/m²

2 178 m²

Termin: 2021-10-15

Organizator przetargu:
PKS - PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ w RADOMIU Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Radom, Borki, 1905 Roku

Cena wywoławcza:

4 500 000 zł

2 066 zł/m²

2 178 m²

Sprzedawa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-15

Organizator przetargu:
Przetarg na dom

wołomiński, gm. Jadów, Urle

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 000 zł

1 143 zł/m²

217 m²

Termin: 2021-09-29

Organizator przetargu:
Poczta Polska
Przetarg na dom

wołomiński, gm. Jadów, Urle

Cena wywoławcza:

248 000 zł

1 143 zł/m²

217 m²

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-29

Organizator przetargu:
Poczta Polska
Przetarg na działkę

Mława, Dworcowa 1

...odbędzie się w formie przetargu pisemnego nieograniczonego a podana cena jest ceną orientacyjną.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

Termin: 2021-09-27

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Mława, Dworcowa 1

Cena wywoławcza:

165 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-27

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Radom

...odbędzie się w dniu 20.09.2021 r. o godz. 11.00 w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Radomiu Sp. z o.o., przy ul. 1905 Roku 47, 26-600 Radom, parter - sala konferencyjna.

Wadium wynoszące 10% ceny wywoławczej określonej na wstępie n/n ogłoszenia należy wpłacić na konto w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. nr 7620 3000 4511 1000 0000 1732 40 do dnia 17.09.2021 r. przy czym za dzień wpłacenia wadium uznaje się dzień, w którym wymagana kwota wpłynęła na wskazane wyżej konto bankowe.

Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

2 112 zł/m²

2 178 m²

Termin: 2021-09-20

Organizator przetargu:
Przetarg na obiekt / lokal

Radom

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

2 112 zł/m²

2 178 m²

Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-20

Organizator przetargu:
Przetarg na dom

zwoleński, gm. Kazanów, Kowalków

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 323/5 o powierzchni 830 m2. Działka zabudowana jest budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 68,50 m2, ogrodzeniem, utwardzeniem terenu i przynależną do nieruchomości infrastrukturą techniczną stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Zwoleniu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Nr RA1Z/00015031/4. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzenne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 zł

406 zł/m²

69 m²

Termin: 2021-09-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na dom

zwoleński, gm. Kazanów, Kowalków

Cena wywoławcza:

28 000 zł

406 zł/m²

69 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na mieszkanie

Sochaczew, Sienkiewicza

...odbędzie się w dniu 17.09.2021 r. o godz. 12:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 201. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wpłata wadium na konto Oddziału wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem
nr postępowania: 1010/KNO/530/2021 w terminie do dnia 14.09.2021 r. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia w dniu sprzedaży. Zasady zwrotu lub p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 566 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sochaczew, Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 566 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na dom

wołomiński, gm. Jadów, Urle

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 000 zł

1 144 zł/m²

217 m² 4 pokoje

Termin: 2021-08-26

Organizator przetargu:
Poczta Polska S.A.
Przetarg na dom

wołomiński, gm. Jadów, Urle

Cena wywoławcza:

248 000 zł

1 144 zł/m²

217 m² 4 pokoje

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-26

Organizator przetargu:
Poczta Polska S.A.
Przetarg na mieszkanie

garwoliński, gm. Parysów, Parysów, Garwolińska

...odbędzie się w dniu 10.08.2021r.
o godz. 13:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
- wpłata wadium w formie pieniężnej na rachunek bankowy PKP S.A. wskazany w Regulaminie
zbycia nieruchomości z podaniem nr postępowania: 1010/KNO/442/2021 w terminie do dnia
06.08.2021r. Termin wpłaty oznacza termin uznania rachunku bankowego Ogłaszającego kwotą
wadium. Wadium wniesione przez oferenta, który wygrał przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

1 921 zł/m²

46 m²

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

garwoliński, gm. Parysów, Parysów, Garwolińska

Cena wywoławcza:

89 000 zł

1 921 zł/m²

46 m²

...odbędzie się w dniu 10.08.2021r.
o godz. 13:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Radom

...odbędzie się w dniu 06.08.2021 r. o godz. 11.00 w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Radomiu Sp. z o.o., przy ul. 1905 Roku 47, 26-600 Radom, parter – sala konferencyjna.

Wadium wynoszące 10% ceny wywoławczej określonej na wstępie n/n ogłoszenia należy wpłacić na konto w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. nr 7620 3000 4511 1000 0000 1732 40 do dnia 05.08.2021 r. przy czym za dzień wpłacenia wadium uznaje się dzień, w którym wymagana kwota wpłynęła na wskazane wyżej konto bankowe.

Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

2 112 zł/m²

2 178 m²

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
Przetarg na obiekt / lokal

Radom

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

2 112 zł/m²

2 178 m²

Sprzeda...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

garwoliński, gm. Parysów, Parysów, Garwolińska

...odbędzie się w dniu 10.08.2021r.
o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
zbycia nieruchomości z podaniem nr postępowania: 1010/KNO/441/2021w terminie do dnia
06.08.2021r.Termin wpłaty oznacza termin uznania rachunku bankowego Ogłaszającego kwotą
na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

1 886 zł/m²

61 m²

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

garwoliński, gm. Parysów, Parysów, Garwolińska

Cena wywoławcza:

115 000 zł

1 886 zł/m²

61 m²

...odbędzie się w dniu 10.08.2021r.
o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 201.
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 17,34 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i wc. Mieszkanie jednostronne, narożne, położone w północno-zachodnim narożu budynku. Położone jest na paterze w budynku trzy kondygnacyjnym wzniesionym w 1986 r. Okna z ekspozycją na północ.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,68 m2.
Wyposażone w sieć elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. Podłogi – panele; w aneksie kuchennym i łazience - płytki. Ściany – malowane.
Niniejsze ogłoszenie jest wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 000 zł

2 134 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2021-07-30

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

szydłowiecki, gm. Jastrząb, Lipienice

Cena wywoławcza:

37 000 zł

2 134 zł/m²

17 m² 1 pokój

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,68 m2.
Niniejsze ogłoszenie jest wy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-07-30

Organizator przetargu:
PKP
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości