Przetargi Urzędów Gmin: grodziski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Kaski, Królewska

...odbędzie się 26 maja 2025 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie przy ul. Armii Krajowej 87, I piętro

1. Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży posiada uregulowany stan prawny w księgach wieczystych prowadzonych przez V Wydział
Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie. Wolne są od praw i roszczeń osób trzecich, wolne od hipotek i innych praw
rzeczowych i nie ma przeszkód do rozporządzania nimi.
2. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które terminowo wpłaca wadium....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

508 000 zł

142 zł/m²

3 584 m²

Termin: 2025-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Kaski, Królewska

Cena wywoławcza:

508 000 zł

142 zł/m²

3 584 m²

rzeczowych i nie ma przeszkód do rozporządzania nimi.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Kaski, Królewska

WÓJT GMINY BARANÓW OGŁASZA
II PRZETARG USTNY NIEORANICZONY NA SPRZEDAZ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH
Oznaczenie
nieruchomości
Działka
Nr 482/5
Obręb 12, Kaski
Gmina Baranów
PL1Z/00072966/6
Powierzchnia
nieruchomości
1148 m2
Cena
wywoławcza
278.000,00zł
Wadium w
złotych
30.000,00 zł
Sposób
zagospodarowania
Nieruchomość
położona w Kaskach przy drodze powiatowej (ul.
Królewska) Posiada dostęp do
infrastruktury technicznej (energia
elektryczna, sieć wodociągowa, gaz)
Działka częściowo zabudowana,
przezna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

278 000 zł

242 zł/m²

1 148 m²

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Kaski, Królewska

Cena wywoławcza:

278 000 zł

242 zł/m²

1 148 m²

WÓJT GMINY BARANÓW OGŁASZA
Oznaczenie
nieruchomości
Działka
Nr 482/5
Obręb 12, Kaski
Gmina Baranów
PL1Z/00072966/6
Powierzchnia
nieruchomości
1148 m2
Cena
wywoławcza
278.000,00zł
Wadium w
złotych
30.000,00 zł
Sposób
zagospodarowania
Nieruchomość
położona w Kaskach przy drodze powiatowej (ul.
Królewska) Posiada dostęp do
infrastruktury technicznej (energia
elektryczna, sieć wodociągowa, gaz)
Działka częściowo zabudowana,
przezna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Cegłów

WÓJT GMINY BARANÓW OGŁASZA
Oznaczenie
nieruchomości
Działka
Nr 69
Obręb:6
Cegłów
Gmina Baranów
PL1Z/00022548/5
Powierzchnia
nieruchomości
1500 m2
Cena
wywoławcza
188.000,00 zł
Wadium w
złotych
20.000,00 zł
Sposób
zagospodarowania
Nieruchomość położona przy
drodze powiatowej, urządzonej asfaltowej.
Infrastruktura techniczna (energia
elektryczna) w zasięgu działki.
Działka niezabudowana, w
kształcie trójkąta przeznaczona w
Studiu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 000 zł

125 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
Przetarg na działkę

grodziski, gm. Baranów, Cegłów

Cena wywoławcza:

188 000 zł

125 zł/m²

1 500 m²

WÓJT GMINY BARANÓW OGŁASZA
Oznaczenie
nieruchomości
Działka
Nr 69
Obręb:6
Cegłów
Gmina Baranów
PL1Z/00022548/5
Powierzchnia
nieruchomości
1500 m2
Cena
wywoławcza
188.000,00 zł
Wadium w
złotych
20.000,00 zł
Sposób
zagospodarowania
Nieruchomość położona przy
drodze powiatowej, urządzonej asfaltowej.
Infrastruktura techniczna (energia
elektryczna) w zasięgu działki.
Działka niezabudowana, w
kształcie trójkąta przeznaczona w
Studiu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Baranów, pow. grodziski, woj. mazowieckie
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości