Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Głowaczów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Helenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Głowaczów, obręb Helenów, nr działki: 230 o pow. ewid. 0,4700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4700 w tym w użytkach rolnych (0,3300 o symbolu R, 0,1400 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 20551. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 000 zł

10,85 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Helenów

Cena wywoławcza:

51 000 zł

10,85 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów, Studzianki B

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Głowaczów, obręb Studzianki B, nr działki: 196 o pow. ewid. 0,5450. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5450 w tym w użytkach rolnych (0,1460 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 22398. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 700 zł

22,15 zł/m²

5 450 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów, Studzianki B

Cena wywoławcza:

120 700 zł

22,15 zł/m²

5 450 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów, Zieleniec-Józefów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Głowaczów, obręb Zieleniec-Józefów, nr działki: 470 o pow. ewid. 0,5400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5400. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 23783. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 200 zł

14,85 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów, Zieleniec-Józefów

Cena wywoławcza:

80 200 zł

14,85 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Adamów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Głowaczów, obręb Adamów, nr działki: 193/3 o pow. ewid. 0,2100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2100 w tym w użytkach rolnych (0,0700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 11639. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

2,38 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Adamów

Cena wywoławcza:

5 000 zł

2,38 zł/m²

2 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Dąbrówki, Grabnowolskie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat kozienicki, gmina Głowaczów, obręb Dąbrówki Grabnowolskie, nr działki: 68 o pow. ewid. 0,3900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3900 w tym w użytkach rolnych (0,3900 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 24010. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 400 zł

14,21 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Dąbrówki, Grabnowolskie

Cena wywoławcza:

55 400 zł

14,21 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-21

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Marianów

...druga licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Marianów, 26-903 Głowaczów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Marianów, gmina Głowaczów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie, obejmująca działki oznaczone w ewidencji gruntów numerami 37, 38, 581, 582, 583 i 713 o łącznej powierzchni 3,2900 ha, dla której Sąd Rejonowy w Kozien...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 333,32 zł

1,93 zł/m²

32 900 m²

Termin: 2022-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Marianów

Cena wywoławcza:

63 333,32 zł

1,93 zł/m²

32 900 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Brzóza

...druga licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Brzóza i Maciejowice, 26-903 Głowaczów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brzóza, gmina Głowaczów składająca się z działki oznaczonej numerem według danych ewidencji gruntów 346/2 oraz w miejscowości Maciejowice gmina Głowaczów składającej się z działki oznaczonej numerem według dany...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

186 666,67 zł

751 zł/m²

248 m²

Termin: 2022-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Brzóza

Cena wywoławcza:

186 666,67 zł

751 zł/m²

248 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Leżenice

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Leżenice, 26-903 Głowaczów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Leżenice, arkusz mapy ewidencyjnej nr 1, obręb – 0018_Leżenice, jednostka ewidencyjna 140702_2 Głowaczów, gmina Głowaczów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie składająca się z działek oznaczonych w ewidencji grun...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 540 500 zł

2 168 zł/m²

2 094 m²

Termin: 2022-12-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Leżenice

Cena wywoławcza:

4 540 500 zł

2 168 zł/m²

2 094 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów

Syndyk masy upadłości ***,

ogłasza pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na zbycie nieruchomości

gruntowych, położonych w miejscowości Głowaczów, gmina Głowaczów

Przedmiotem przetargu są:

*** prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,6820 ha, oznaczonej numerem ewidencyjnym 536, położonej w miejscowości Głowaczów, gmina Głowaczów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie. Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest księgi wieczystej. Cena wywoławcza – 75% ceny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

1,47 zł/m²

6 820 m²

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

kozienicki, gm. Głowaczów, Głowaczów

Cena wywoławcza:

10 000 zł

1,47 zł/m²

6 820 m²

Syndyk masy upadłości ***,

Przedmiotem przetargu są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Stanisławów

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Stanisławów, 26-903 Głowaczów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Stanisławów, gmina Głowaczów składająca się z działek oznaczonych w ewidencji gruntów numerami 296, 305 i 583 o łącznej powierzchni 1,4200 ha, obręb ewidencyjny 0033_Stanisławów, jednostka ewidencyjna 140702_2 Głowac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

38 250 zł

2,69 zł/m²

14 200 m²

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Stanisławów

Cena wywoławcza:

38 250 zł

2,69 zł/m²

14 200 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Kosny

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Kosny-dz. nr 62 i 279 oraz Studnie działka nr 307, 26-900 Głowaczów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kosny, obręb – 0017_Kosny, jednostka ewidencyjna 140702_2 Głowaczów, gmina Głowaczów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie składająca się z działek o numerach 62 o powierzc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 000 zł

5,57 zł/m²

9 700 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Kosny

Cena wywoławcza:

54 000 zł

5,57 zł/m²

9 700 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Brzóza

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Brzóza, Maciejowice gm.Głowaczów, 26-903 Głowaczów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Brzóza, gmina Głowaczów składająca się z działek oznaczonych numerami według danych ewidencji gruntów 119/2, 120/2, 130/6, 131/2, 313/2, 346/2 o łącznej powierzchni 7,5800 ha oraz w miejscowości Mac...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

397 500 zł

1 600 zł/m²

248 m²

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

kozienicki, gm. Głowaczów, Brzóza

Cena wywoławcza:

397 500 zł

1 600 zł/m²

248 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Łukawska Wola

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Łukawska Wola, 26-903 Głowaczów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość wraz z przynależnościami stanowiąca działki nr 149, 216, 275, 337 o pow. 3,86 ha., zabudowana : budynkiem mieszkalnym, parterowym o konstrukcji drewnianej i pow. zabudowy 61 m², murowanym budynkiem gospodarczym, parterowym o pow. zabudowy 74,0 m², s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

145 200 zł

4,00 zł/m²

38 600 m²

Termin: 2022-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Głowaczów, Łukawska Wola

Cena wywoławcza:

145 200 zł

4,00 zł/m²

38 600 m²