Licytacje komornicze: Gniewoszów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z jedenastu działek o nr ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/***, ***/*** położonych we wsi Markowola, gmina Gniewoszów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, o powierzchni łącznej 0,07500 ha.

***Adres nieruchomości***
***, 26...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

28 215 zł

37,62 zł/m²

750 m²

Termin: 2026-06-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

Cena wywoławcza:

28 215 zł

37,62 zł/m²

750 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

***Adres nieruchomości***
***, 26...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy dz.nr.***, Sławczyn, 26-920 Gniewoszów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Konstytucji 3 Maja ***, Kozienice, 26-900 Kozienice) prowadzi księgę wieczystą o numerze RA1K/***/6.

Suma oszacowania wynosi 282 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 211 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jed...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

211 500 zł

5,89 zł/m²

35 900 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

Cena wywoławcza:

211 500 zł

5,89 zł/m²

35 900 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Sarnów, Wólka Bachańska , 26-920 Gniewoszów, dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.
Opis nieruchomości:
1. niezabudowana działka gruntu (grunt wraz z drzewostanem) nr ewidencyjny 679/2 z obrębu 0015 – Wólka Bachańska o powierzchni 0,24 ha położona na terenach oznaczonych w suikzp jako tereny lasów, działka o kształcie zbliżonym do równoległoboku, pos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 347 zł

1,64 zł/m²

15 500 m²

Termin: 2024-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

Cena wywoławcza:

25 347 zł

1,64 zł/m²

15 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Zwola , 26-920 Gniewoszów , dla której Sąd Rejonowy w Kozienicach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***/***/***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa rolna wraz z przynależnościami stanowiąca działki nr: *** o łącznej pow. 2,9116 ha ., zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem nieużytkowym o konstrukcji drewnianej i pow. użytkowej ***,*** m²˛ wybudowanym w 1950r., b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

171 743,25 zł

5,90 zł/m²

29 116 m²

Termin: 2024-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów

Cena wywoławcza:

171 743,25 zł

5,90 zł/m²

29 116 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów, Lubelska

...druga licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Lubelska 39, 26-920 Gniewoszów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Gniewoszów przy ulicy Lubelskiej numer 39, arkusz mapy ewidencyjnej nr 1, obręb – 0003_Gniewoszów, jednostka ewidencyjna 140703_2 Gniewoszów, gmina Gniewoszów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie, składająca się ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 666,67 zł

122 zł/m²

466 m²

Termin: 2023-03-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów, Lubelska

Cena wywoławcza:

56 666,67 zł

122 zł/m²

466 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów, Lubelska

...pierwsza licytacja

nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 26-920 Gniewoszów, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kozienicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Gniewoszów przy ulicy Lubelskiej , arkusz mapy ewidencyjnej nr 1, obręb – 0003_Gniewoszów, jednostka ewidencyjna 140703_2 Gniewoszów, gmina Gniewoszów, powiat kozienicki, województwo mazowieckie, składająca się z działki oznacz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 750 zł

137 zł/m²

466 m²

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kozienicki, gm. Gniewoszów, Gniewoszów, Lubelska

Cena wywoławcza:

63 750 zł

137 zł/m²

466 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości