Licytacje komornicze: Laski Szlacheckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Czerwin, Laski Szlacheckie

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość rolna zabudowana położona we wsi Laski Szlacheckie, gmina Czerwin, powiat ostrołęcki, województwo mazowieckie. W skład nieruchomości o łącznej pow. 12,77 ha wchodzi zabudowana działka oraz niezabudowane dzialki rolne. Działka nr *** o pow. 0,48 ha jest zabudowana siedliskiem gospodarstwa rolnego. Zabudowę stanowią: budynek mieszkalny murowany, garaż murowany z pomieszczeniem gospodarczym, obora murowana...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

803 266,67 zł

6,29 zł/m²

127 700 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ostrołęcki, gm. Czerwin, Laski Szlacheckie

Cena wywoławcza:

803 266,67 zł

6,29 zł/m²

127 700 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK