Syndyk sprzeda: Myszyniec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

Myszyniec

OK. Syndyk ogłasza sprzedaż z wolnej ręki mienia wchodzącego w skład masy upadłości w postaci nieruchomości tj. działki ew. ***/2 z obrębu 0017 – Zalesie o łącznej powierzchni 1.131 m2. Działka ta jest zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalnej. Dla przedmiotowej działki prowadzona jest księga wieczysta o nr ***

Opis i oszacowanie zostały sporządzone przez biegłego rzeczoznawcę i złożone do akt postępowania. Cena wywoławcza wynosi 400 000,00 zł (czterysta tysięcy złotych 00/100).

Osoby zai...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

3 738 zł/m²

107 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Myszyniec

Cena wywoławcza:

400 000 zł

3 738 zł/m²

107 m²

Osoby zai...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk