Przetargi nieruchomości: otwocki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

...odbędzie się 29.04.2026 roku godz. 1000 , 1030 , 1100 , 1130 ,

*** Miejsce przetargu:

Gminny Ośrodek Kultury

ul. Lubelska 53, Wiązowna

Wadium: 10% wartości każdej działki

Ogłoszenia o przetargach zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Wiązowna, opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowych informacji n/t nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży udziela Wydział Środowiska i Nieruchomości w Urzędzie Gminy Wiązowna
ul. Lubelska 59 (po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 000 zł

252 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

otwocki, gm. Wiązowna, Kąck

Cena wywoławcza:

302 000 zł

252 zł/m²

1 200 m²

*** Miejsce przetargu:

Gminny Ośrodek Kultury

ul. Lubelska 53, Wiązowna

Wadium: 10% wartości każdej działki

ul. Lubelska 59 (po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Wiązowna
Przetarg na działkę

Józefów, Wiązowska

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 141/22 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, w miejscowości Józefów (obręb 0094) przy ul. Wiązowskiej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***, o powierzchni 0,2573 ha, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr WA1O/000xxxx/6.

W MPZP oznaczona jako Mne 10- przeznaczeniem pods...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 423 789 zł

942 zł/m²

2 573 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Józefów, Wiązowska

Cena wywoławcza:

2 423 789 zł

942 zł/m²

2 573 m²

W MPZP oznaczona jako Mne 10- przeznaczeniem pods...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (24.04.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9) Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

791 173 zł

4 231 zł/m²

187 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Lakeford Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

otwocki, gm. Wiązowna, Zakręt

Cena wywoławcza:

791 173 zł

4 231 zł/m²

187 m² 4 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9) Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Lakeford Investments sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Karczew

...odbędzie się w budynku Urzędu Miejskiego w Karczewie przy ul. Warszawskiej 28 w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00.

21. Przetarg może się odbyć, gdy wpłynęła przynajmniej jedna oferta spełniająca warunki określone w ogłoszeniu o przetargu.

22. Komisja Przetargowa zawiadomi Oferentów o terminie i miejscu części niejawnej przetargu oraz o przewidywanym terminie zamknięcia przetargu.

23. Komisja Przetargowa odmawia zakwalifikowania ofert do części niejawnej Przetargu, jeżeli:

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 447 000 zł

169 zł/m²

233 465 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Karczew
Przetarg na działkę

Karczew

Cena wywoławcza:

39 447 000 zł

169 zł/m²

233 465 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Karczew
Przetarg na obiekt / lokal

Józefów, Okrzei

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Józefów, ul. Okrzei 3
województwo mazowieckie, powiat otwocki,
gmina Józefów, obręb 0045.
Działka nr 30, o powierzchni: 1092 m²
Nieruchomość gruntowa zabudowana
budynkiem o charakterze biurowym z użytkowym
poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej
328,5 m²
Nr księgi wieczystej: WA1O/00013846/2
Sąd Rejonowy w Otwocku
Właściciel gruntu: Sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 562 200 zł

4 756 zł/m²

329 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na obiekt / lokal

Józefów, Okrzei

Cena wywoławcza:

1 562 200 zł

4 756 zł/m²

329 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Józefów, ul. Okrzei 3
województwo mazowieckie, powiat otwocki,
gmina Józefów, obręb 0045.
Działka nr 30, o powierzchni: 1092 m²
Nieruchomość gruntowa zabudowana
budynkiem o charakterze biurowym z użytkowym
poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej
328,5 m²
Nr księgi wieczystej: WA1O/00013846/2
Sąd Rejonowy w Otwocku
Właściciel gruntu: Sk...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 roku o godzinie 1300 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, w Budynku B - w sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Parkowej).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 kwietnia 2026 r. ww. wadium.

Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy tut. Urzędu.

Wadium należy wpłacać w pieniądzu PLN, na rachunek bankowy Gminy Miasta Józ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

630 000 zł

977 zł/m²

645 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

630 000 zł

977 zł/m²

645 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 roku o godzinie 1330 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, Budynek B, w Sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Sosnowej).

Wadium ww. wysokości należy wpłacać do dnia 10 kwietnia 2026 roku w pieniądzu PLN na rachunek bankowy Miasta Józefowa nr 69 8023 0009 2001 0000 0127 0003 Bank Spółdzielczy w Karczewie.

Wadium przep...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

766 zł/m²

1 828 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

766 zł/m²

1 828 m²

Wadium przep...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na mieszkanie

Otwock, gen. Władysława Sikorskiego

...odbędzie się w budynku ,„A” Urzędu Miasta Otwocka,
przy ul. Armii Krajowej 5 w dniu 16 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
10 kwietnia 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka: Bank Spółdzielczy w Otwocku Nr 51 8001 0005
2001 0007 9875 0018....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

530 000 zł

9 464 zł/m²

56 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na mieszkanie

Otwock, gen. Władysława Sikorskiego

Cena wywoławcza:

530 000 zł

9 464 zł/m²

56 m² 3 pokoje

...odbędzie się w budynku ,„A” Urzędu Miasta Otwocka,
2001 0007 9875 0018....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 roku o godzinie 1315 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, Budynek B, w Sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Sosnowej).

Wadium przep...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 150 000 zł

766 zł/m²

1 502 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

1 150 000 zł

766 zł/m²

1 502 m²

Wadium przep...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 roku o godzinie 1300 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, w Budynku B - w sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Parkowej).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia09 kwietnia 2026 r. ww. wadium.

Wadium należy wpłacać w pieniądzu PLN, na rachunek bankowy Gminy Miasta Józe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

1 060 zł/m²

1 793 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

1 060 zł/m²

1 793 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 roku o godzinie 1315 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, w Budynku B - w sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Parkowej).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

1 060 zł/m²

1 793 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

1 060 zł/m²

1 793 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 roku o godzinie 1330 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, w Budynku B - w sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Parkowej).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 200 000 zł

915 zł/m²

2 404 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

2 200 000 zł

915 zł/m²

2 404 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 roku o godzinie 1300 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, Budynek B, w Sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Sosnowej).

Wadium ww. wysokości należy wpłacać do dnia 09 kwietnia 2026 roku w pieniądzu PLN na rachunek bankowy Miasta Józefowa nr 69 8023 0009 2001 0000 0127 0003 Bank Spółdzielczy w Karczewie.

Wadium upowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

583 zł/m²

1 545 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

900 000 zł

583 zł/m²

1 545 m²

Wadium upowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 roku o godzinie 1315 w siedzibie Urzędu Miasta Józefowa przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, Budynek B, w Sali Rady Miasta Józefowa (wejście od ul. Sosnowej).

Wadium upowa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

583 zł/m²

1 545 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na działkę

Józefów

Cena wywoławcza:

900 000 zł

583 zł/m²

1 545 m²

Wadium upowa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Józefów
Przetarg na mieszkanie

Otwock, Stanisława Wyspiańskiego

...odbędzie się w budynku „A" Urzędu Miasta Otwocka,
przy ul. Armii Krajowej 5 w dniu 9 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:00.
3 kwietnia 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka: Bank Spółdzielczy w Otwocku Nr 51 8001 0005 2001
0007 9875 0018....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

10 117 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na mieszkanie

Otwock, Stanisława Wyspiańskiego

Cena wywoławcza:

500 000 zł

10 117 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...odbędzie się w budynku „A" Urzędu Miasta Otwocka,