Licytacje komornicze: Błonie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Słowicza, 05-505 Błonie, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, ***.

Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej pod adresem przy ul. Słowiczej 12, 05-505 Błonie, nr działki 31/5, obręb 00002, nr ident. działki 141805_2.0002.31/5 o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

475 893,33 zł

272 zł/m²

1 749 m²

Termin: 2024-07-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

Cena wywoławcza:

475 893,33 zł

272 zł/m²

1 749 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej pod adresem przy ul. Słowiczej, 05-505 Błonie, nr działki 31/5, obręb 00002, nr ident. działki 141805_2.0002.31/5 o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

535 380 zł

306 zł/m²

1 749 m²

Termin: 2024-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

Cena wywoławcza:

535 380 zł

306 zł/m²

1 749 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

- nieruchomości położonej przy Słowicza,05-505 Błonie, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, ***.

Opis nieruchomości:
własność nieruchomości położonej pod adresem przy ul. Słowiczej 12, Błonie, nr działki 31/5, obręb 00002, nr ident. działki 141805_2.0002.31/5, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie I...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

475 893,33 zł

272 zł/m²

1 749 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

Cena wywoławcza:

475 893,33 zł

272 zł/m²

1 749 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

535 380 zł

306 zł/m²

1 749 m²

Termin: 2024-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie, Słowicza

Cena wywoławcza:

535 380 zł

306 zł/m²

1 749 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Błonie, 05-505 Prażmów, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, dz.ew. nr 60/15 o powierzchni 3000mkw. UWAGA! Zgodnie z zarządzeniem komornika z 21.08.2023 r. sprzedaż nieruchomości odbędzie się łącznie z udziałem 1/9 w nieruchomości objęt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 975 zł

22,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie

Cena wywoławcza:

66 975 zł

22,33 zł/m²

3 000 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Błonie, 05-505 Prażmów , dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, dz. ew. nr 159/1 o powierzchni 1200m2, w części wykorzystywana na cele drogowe. Na części nieruchomości lub wzdłuż niej przebiega rów.

Suma oszacowania wynosi 39 200,00 zł, zaś ce...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 134 zł

21,78 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie

Cena wywoławcza:

26 134 zł

21,78 zł/m²

1 200 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 39 200,00 zł, zaś ce...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-03

Suma oszacowania wynosi 39 200,00 zł, zaś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 400 zł

25,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2022-08-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

piaseczyński, gm. Prażmów, Błonie

Cena wywoławcza:

29 400 zł

25,00 zł/m²

1 200 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 39 200,00 zł, zaś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości