Licytacje komornicze: Inowrocław

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, al. Niepodległości

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy al. Niepodległości 14, 88-100 Inowrocław , dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. G. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 123 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 92 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

92 250 zł

2 856 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2022-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, al. Niepodległości

Cena wywoławcza:

92 250 zł

2 856 zł/m²

32 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Jaworskiej

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Jaworskiej 12, 88-100 Inowrocław , dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 244 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 183 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

183 000 zł

2 788 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Jaworskiej

Cena wywoławcza:

183 000 zł

2 788 zł/m²

66 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Marcinkowskiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Marcinkowskiego 10, 88-100 Inowrocław , dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal połączony przejściem z lokalem nr ***, stanowiącym własność dłużnika.

Suma oszacowania wynosi 262 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 196 500,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 500 zł

3 511 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Marcinkowskiego

Cena wywoławcza:

196 500 zł

3 511 zł/m²

56 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Marcinkowskiego

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Marcinkowskiego 10, 88-100 Inowrocław , dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal połączony przejściem z lokalem ***, stanowiącym własność dłużnika.

Suma oszacowania wynosi 193 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 144 750,00 zł. Licytant...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

144 750 zł

3 495 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Marcinkowskiego

Cena wywoławcza:

144 750 zł

3 495 zł/m²

41 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Orłowska

...rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja lokalu mieszkalnego będącego własnością:MARZENA KRYSZTOFIAK, ŁUKASZ KRYSZTOFIAK, położonego Orłowska , 88-100 Inowrocław , dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny składający się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki oraz WC o łącznej powierzchni użytkowej 67,04m2.

Suma oszacowania wynosi 103 515,00 zł, zaś cena wywołani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

77 636,25 zł

1 158 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Orłowska

Cena wywoławcza:

77 636,25 zł

1 158 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 103 515,00 zł, zaś cena wywołani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Inowrocław, Janczarskiego

...rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej Janczarskiego , 88-100 Inowrocław , dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
przedmiotem licytacji jest prawo własności nieruchomości do nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie szeregowej, w skład której wchodzi działka nr 73 o pow. 196m2 i budynek mieszkalny jednorodzinny z gar...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

267 137,25 zł

1 272 zł/m²

210 m²

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Inowrocław, Janczarskiego

Cena wywoławcza:

267 137,25 zł

1 272 zł/m²

210 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Ludwika Błażka

...rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja odrębnej własności lokalu mieszkalnego stanowiącego lokal należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Ludwika Błażka 4 w Inowrocławiu, dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

Przedmiotem licytacji jest odrębne prawo do lokalu mieszkalnego oznaczonego, znajdującego się w budynku wielorodzinnym położonym w Inowrocławiu przy ul. Błażka 4. Przedmiotowy lokal o powierzchni użytkowej 60,30m2 zlokalizowany jest na ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

233 262 zł

3 868 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Termin: 2022-07-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Ludwika Błażka

Cena wywoławcza:

233 262 zł

3 868 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Lucjana Grabskiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 40,36 m2, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc wraz z przynależną piwnicą.
położonego: 88-100 Inowrocław, ul. Lucjana Grabskiego 17
dla którego Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Inowrocławiu prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***
Suma oszacowania wynosi 152 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 114 000,00zł.
Licytant przystępujący do p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 825 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Lucjana Grabskiego

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 825 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

położonego: 88-100 Inowrocław, ul. Lucjana Grabskiego 17
Licytant przystępujący do p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Inowrocław, Rogowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Rogowa , 88-100 Inowrocław, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Sygnatura akt sądowych I Co 1130/20. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 509 m², zlokalizowana w Inowrocławiu przy ul. Rogowej, w skład której wchodzi niezabudowana działka nr 54/10, o kształcie regularnym, u...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

90 750 zł

178 zł/m²

509 m²

Termin: 2022-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Inowrocław, Rogowa

Cena wywoławcza:

90 750 zł

178 zł/m²

509 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Julisza Trzcińskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębna nieruchomość -1 pokój, 1 pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój powierzchnia 42,12m2, piwnicą o powierzchni 2,58m2 -STAN DEWELOPERSKI
położonego: 88-100 Inowrocław, ul. Julisza Trzcińskiego 22,
dla którego Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***
Suma oszacowania wynosi 211 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 158 250,00zł.
Licytant p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 250 zł

3 757 zł/m²

42 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Julisza Trzcińskiego

Cena wywoławcza:

158 250 zł

3 757 zł/m²

42 m² 2 pokoje

położonego: 88-100 Inowrocław, ul. Julisza Trzcińskiego 22,
Licytant p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Łokietka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Łokietka 13, 88-100 Inowrocław, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 123 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 92 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 300,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotów...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

92 250 zł

2 435 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Inowrocław, Łokietka

Cena wywoławcza:

92 250 zł

2 435 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Inowrocław, Obwodowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Obwodowa ***, 88-100 Inowrocław, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 42, Inowrocław, 88-100 Inowrocław) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi całość gospodarczą, na którą składają się nieruchomości, dla których Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr ***, *** oraz *** o łącznej powierzchni 3 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

757 372,50 zł

989 zł/m²

766 m²

Termin: 2021-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Inowrocław, Obwodowa

Cena wywoławcza:

757 372,50 zł

989 zł/m²

766 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Inowrocław, Poznańska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Poznańska 324, 88-100 Inowrocław 1 , dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 122 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 91 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 200,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w go...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

91 500 zł

657 zł/m²

139 m²

Termin: 2021-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Inowrocław, Poznańska

Cena wywoławcza:

91 500 zł

657 zł/m²

139 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości