Przetargi Spółek Skarbu Państwa: Pionki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Działka na której posadowiony jest budynek 2-lokalowy, w którym znajduje się przedmiotowy lokal, ma kształt prostokątny, zbliżony do kwadratu. Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie terenów kolejowych, w znacznej odległości od centrum miasta i komunikacji publicznej, w niedalekim sąsiedztwie duży kompleks leśny, zakłady przemysłowe.
Udział w nieruchomości wspólnej 5384/9332

lokal nr 3 parterowy, powierzchnia użytkowa: 36,52 m2,
Pokój nr 1 pow. 18,53 m2, kuchnia pow. 14,21 m2, łazienka ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 574 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 574 zł/m²

37 m² 1 pokój

Udział w nieruchomości wspólnej 5384/9332

lokal nr 3 parterowy, powierzchnia użytkowa: 36,52 m2,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Nieruchomość położona w zachodniej części miasta, sąsiaduje z kompleksem leśnym, linią kolejową, ogródkami działkowymi oraz terenami przemysłowymi, dojazd z ul. Słonecznej.
Lokal nr 1 zlokalizowany w budynku dwulokalowym przy ulicy Niepodległości 29. Budynek posiada przyłącze elektryczne, wodne.

Pokój nr 1 pow. 16,40 m2, pokój nr 2 pow. 15,66 m2, pokój nr 3 pow. 6,00 m2, schowek pow. 1,42 m2.

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU = 342,40 kWh/(m2-rok), na energię końco...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Garszwo

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI:
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego numer 1 (parter) położonego w przy ul. Garszwo 6 w Pionkach, gm. Pionki M., pow. radomski, woj. mazowieckie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Lokal posiada powierzchnie użytkową 71,70 m² , na którą składa się:
- Kuchnia o powierzchni 11,76 m²,
- Pokój nr 1 o powierzchni 15,19 m²,
- Pokój nr 2 o powierzchni 14,75 m²,
- Pokój nr 3 o powierzch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

1 604 zł/m²

72 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Garszwo

Cena wywoławcza:

115 000 zł

1 604 zł/m²

72 m² 3 pokoje

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI:

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
- Kuchnia o powierzchni 11,76 m²,
- Pokój nr 1 o powierzchni 15,19 m²,
- Pokój nr 2 o powierzchni 14,75 m²,
- Pokój nr 3 o powierzch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Udział w nieruchomości wspólnej 5384/9332

lokal nr 3 parterowy, powierzchnia użytkowa: 36,52 m2,
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 574 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Cena wywoławcza:

94 000 zł

2 574 zł/m²

37 m² 1 pokój

Udział w nieruchomości wspólnej 5384/9332

lokal nr 3 parterowy, powierzchnia użytkowa: 36,52 m2,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Pionki, Niepodległości

Cena wywoławcza:

72 000 zł

1 824 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
PKP
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł