Syndyk sprzeda: Przywózki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Sokołów Podlaski, Przywózki

Syndyk masy upadłości ***ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze nieograniczonego pisemnego konkursu ofert nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***o powierzchni 0,3305 ha, położoną w miejscowości Przywózki, gm. Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo mazowieckie, dla której Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość o charakterze leśnym. Cena sprzedaży nie może być niższa niż 16 822,00 zł.

Oferty ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Sokołów Podlaski, Przywózki

Cena wywoławcza:

16 822 zł

5,09 zł/m²

3 305 m²

Oferty ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk