Przetargi i licytacje nieruchomości: lipnowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

3,51 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

20 000 zł

3,51 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Dobrzyń nad Wisłą, Grochowalsk

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 zł

14,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Dobrzyń nad Wisłą, Grochowalsk

Cena wywoławcza:

1 400 zł

14,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Likiec

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

4,27 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Likiec

Cena wywoławcza:

6 400 zł

4,27 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 12.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 500 zł

3,57 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

12 500 zł

3,57 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Piaseczno

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 000 zł

18,99 zł/m²

4 108 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Piaseczno

Cena wywoławcza:

78 000 zł

18,99 zł/m²

4 108 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

10,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

3 100 zł

10,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Boguchwała

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 09.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

4,35 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Boguchwała

Cena wywoławcza:

30 000 zł

4,35 zł/m²

6 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Bobrownickie Pole

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 zł

7,67 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Bobrownickie Pole

Cena wywoławcza:

2 300 zł

7,67 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 500 zł

3,02 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

14 500 zł

3,02 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Kikół, Sumin

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 12.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,21 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Kikół, Sumin

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,21 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 500 zł

3,50 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

17 500 zł

3,50 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 12.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,70 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,70 zł/m²

2 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 500 zł

29,87 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

Cena wywoławcza:

116 500 zł

29,87 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Lubówiec

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,67 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Lubówiec

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,67 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         36
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości