Licytacje komornicze: wołomiński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Marki, Duża

...pierwsza licytacja

lokalu użytkowego, którego właścicielem jest *** z o.o. położonego przy Duża 5d, 05-270 Marki, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prądzyńskiego 3 A, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość w postaci lokalu użytkowego (o powierzchni użytkowej 131,8m2) wraz z udziałem 1318/276618 w nieruchomości wspólnej,

Suma oszacowania wynosi 810 570,00 zł, zaś cena wywołania jest równa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

607 927,50 zł

4 613 zł/m²

132 m²

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Marki, Duża

Cena wywoławcza:

607 927,50 zł

4 613 zł/m²

132 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Radzymin, Mokre

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielami są *** położonej przy ,Mokre, 05-250 Radzymin, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Prądzyńskiego 3A, Wołomin, 05-200 Wołomin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 82 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 61 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 500 zł

14,00 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Radzymin, Mokre

Cena wywoławcza:

61 500 zł

14,00 zł/m²

4 300 m²

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Wołomin, Zagościniec, Letniskowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Zagościniec, 05-200 Wołomin, dla której SĄD REJONOWY W WOŁOMINIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Prądzyńskiego Ignacego 3A, WOŁOMIN, 05-200 WOŁOMIN) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość w postaci nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Zagościniec, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka ewidencyjna nr 15/4 o powierzchni 7096 m 2, w obrębie Zagościni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

138 000 zł

19,00 zł/m²

7 096 m²

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wołomiński, gm. Wołomin, Zagościniec, Letniskowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

19,00 zł/m²

7 096 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Zielonka, Długa

...pierwsza licytacja ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Długa ***, 05-220 Zielonka, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Udział w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość znajduje się na 3 kondygnacji budynku, składa się z następujących pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 54,50m2.

Suma oszacowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 583 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Zielonka, Długa

Cena wywoławcza:

86 250 zł

1 583 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

...druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** z o.o. , położonego przy ul. Skrajna ***, 05-091 Ząbki , dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość (prawo własności do lokalu mieszkalnego). Pow. użytkowa lokalu wynosi 156,33m2. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, jadalnia, 2 łazienki, 2 garderoby, 2 szt. komunikacji. Wielkość udziału w nier...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

301 333,33 zł

1 928 zł/m²

156 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

Cena wywoławcza:

301 333,33 zł

1 928 zł/m²

156 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Marki, Bukowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Bukowa ***,nr ew.dz.150, 05-261 Marki, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 200,55m2, stanowiąca działkę ew. nr 150 o powierzchni 1932m2. Na działce znajdują się hale i wiaty przemysłowe w stanie do robiórki, nie przedstawiające żadnej wartości.

Suma...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

608 250 zł

3 033 zł/m²

201 m²

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Marki, Bukowa

Cena wywoławcza:

608 250 zł

3 033 zł/m²

201 m²

Opis nieruchomości:

Suma...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** z siedzibą w Oradei (Rumunia), położonego przy ul. Skrajna ***, 05-091 Ząbki, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,17m2. W skład lokalu wchodzą: pokój-4szt., kuchnia-1szt., łazienka-1szt., komunikacja-1szt., hall-1szt. Wielkość udziału w nieruchomości ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3 617 zł/m²

89 m² 4 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Skrajna

Cena wywoławcza:

322 500 zł

3 617 zł/m²

89 m² 4 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Piłsudskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Piłsudskiego ***, 05-091 Ząbki, dla którego Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny (prawo własności do lokalu mieszkalnego wraz z udziałem związanym z własnością lokalu 7281/1709843) położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, usytuowany na 1 kondygnacji budynku mieszkalnego i sklada się z następujących pomieszcze...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

214 500 zł

2 946 zł/m²

73 m² 3 pokoje

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

214 500 zł

2 946 zł/m²

73 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Marki, Niecała

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Niecała, Bukowa, Cmentarna ,nr ew.156, 158, 159, 05-270 Marki, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa składająca się z działek niezabudowanych o nr ew. 156, 158, 159 o łącznej powierzchni ok. 7 008m2. Powyższe działki stanowią lasy i grunty leśne z dojazdem do drogi.

Suma oszacowania wynosi 2 598 000,00 zł, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 948 500 zł

278 zł/m²

7 008 m²

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Marki, Niecała

Cena wywoławcza:

1 948 500 zł

278 zł/m²

7 008 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 2 598 000,00 zł, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kobyłka, Albańska

...druga licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika*** z o.o. Spółka komandytowa, położonej przy Albańska ***, 05-230 Kobyłka, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.Opis nieruchomości:
Grunt oddany w użytkowanie wieczyste stanowiący działkę ew. o nr 331 ob.0032-32 Kobyłka o pow. 469 zabudowany: budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej o pow. zabudowy 61 m2, pow. użytkowej ok. 122 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

461 333,33 zł

3 781 zł/m²

122 m²

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Kobyłka, Albańska

Cena wywoławcza:

461 333,33 zł

3 781 zł/m²

122 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Marki, Ząbkowska

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ZĄBKOWSKA ***,MARKI, 05-270 05-270 , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, zabudowana fundamentami budynku mieszkalnego, położona w Markach przy ul. Ząbkowskiej ***, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 146/2 o powierzchni 353m2, w obrębie 05-12 Marki, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział ksiąg wieczystych prowadzi księgę wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

172 416,67 zł

Termin: 2021-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Marki, Ząbkowska

Cena wywoławcza:

172 416,67 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Kopernika

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Kopernika 23, 05-091 Ząbki , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 235 739,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 176 804,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 23 573,90 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

176 804,25 zł

4 275 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ząbki, Kopernika

Cena wywoławcza:

176 804,25 zł

4 275 zł/m²

41 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kobyłka, Wrzosowa

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** sp. z o.o. , położonej przy Wrzosowa , 05-230 Kobyłka , dla której SĄD REJONOWY W WOŁOMINIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 1 222 260,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 814 840,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 122 226,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

814 840 zł

63,00 zł/m²

12 883 m²

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Kobyłka, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

814 840 zł

63,00 zł/m²

12 883 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wołomiński, gm. Radzymin, Słupno, Żeromskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** sp. z o.o. , położonej przy ul. Żeromskiego ***,SŁUPNO, 05-250 RADZYMIN , dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 4 451 370,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 3 338 527,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 445 137,00 zł. Rękojmi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 338 527,50 zł

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wołomiński, gm. Radzymin, Słupno, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

3 338 527,50 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                        29
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości