Przetargi nieruchomości: Radom, Wincentów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Jana Kilińskiego 30 w sali 114

1. Przystępujący do przetargu powinni zapoznać się we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność ze stanem prawnym i faktycznym nieruchomości, w tym z jego parametrami,
aktualnym oraz możliwym przyszłym sposobem zagospodarowania. Rozpoznanie wszelkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji, leży
w całości po s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów

Cena wywoławcza:

1 500 000 zł

211 zł/m²

7 113 m²

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 roku o godz. 1000

w całości po s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radom
Przetarg na dom

Radom

OPIS OFERTY

Syndyk w postępowaniu upadłościowym *** sygn. akt: XIX GUp 275/22 sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert 5.240 udziałów stanowiących 49,43% kapitału zakładowego spółki Akterm sp. z o. o. w Radomiu wpisanej do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000740718, o łącznej wartości nominalnej 262.000,00 zł. Ww. spółka jest właścicielem nieruchomości gruntowej, na którą składają się działki ewidencyjne nr 55/1, 55/2 i 54, obręb 0230 Wincentów, zabudowanej budynkiem m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 853 zł

419 zł/m²

243 m² 5 pokoi

Termin: 2023-11-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Radom

Cena wywoławcza:

101 853 zł

419 zł/m²

243 m² 5 pokoi

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ

1. Sprzedawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM” Sp. z o. o, 26-600 Radom

ul. Wincentego Witosa 94, prowadząca działalność w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000158960, kapitał zakładowy 80 073 500,00 zł

NIP7960069804, REGON:670574883

2. Prowadzący przetarg: PPUH „RADKO...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

3 767 zł/m²

146 m²

Termin: 2023-10-10

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
Przetarg na dom

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru

Cena wywoławcza:

550 000 zł

3 767 zł/m²

146 m²

NIP7960069804, REGON:670574883

2. Prowadzący przetarg: PPUH „RADKO...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-10

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
Przetarg na działkę

Radom

Syndyk w postępowaniu upadłościowym *** sygn. akt: XIX GUp 275/22 sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert 5.240 udziałów stanowiących 49,43% kapitału zakładowego spółki Akterm sp. z o. o. w Radomiu wpisanej do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000740718, o łącznej wartości nominalnej 262.000,00 zł. Ww. spółka jest właścicielem nieruchomości gruntowej, na którą składają się działki ewidencyjne nr 55/1, 55/2 i 54, obręb 0230 Wincentów, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jedn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 323 zł

139 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Radom

Cena wywoławcza:

154 323 zł

139 zł/m²

1 109 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru

NIP 7960069804, REGON: 670574883

2. Prowadzący przetarg: PPUH „RADKOM”...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

311 zł/m²

1 766 m²

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
Przetarg na działkę

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru

Cena wywoławcza:

550 000 zł

311 zł/m²

1 766 m²

NIP 7960069804, REGON: 670574883

2. Prowadzący przetarg: PPUH „RADKOM”...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
Przetarg na dom

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru 10

NIP 7960069804, REGON: +48... pokaż numer

2. Prowadzący przetarg:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

3 767 zł/m²

146 m²

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
Przetarg na dom

Radom, Wincentów, Zielonego Sztandaru 10

Cena wywoławcza:

550 000 zł

3 767 zł/m²

146 m²

NIP 7960069804, REGON: +48... pokaż numer

2. Prowadzący przetarg:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM"
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości