Przetargi nieruchomości: Warszawa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Mokotów

Syndyk Masy Upadłości ***w upadłości likwidacyjnej w Warszawie ogłasza przetarg na łączne zbycie praw własności nieruchomości położonych w Warszawie, dzielnica Mokotów, obręb 1-07-01, przy zbiegu ulicy Czerniakowskiej i Bartyckiej stanowiących: a) nieruchomość gruntową zabudowaną obejmującą działki ew. nr ***/2 i ***/1 o łącznej pow. 3.309 m2, dla której prowadzona jest KW o nr ***; b) nieruchomość gruntową zabudowaną obejmującą działki ew. nr ***, ***/8 i ***/7 o łącznej pow. w przybliżeniu 1.1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 254 000 zł

4 093 zł/m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Mokotów

Cena wywoławcza:

24 254 000 zł

4 093 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursus, Starodęby

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego oraz stanowiska garażowego w postępowaniu upadłościowym.

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 57,94 m², składający się z przedpokoju, dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. przy ul. Starodęby ***, w Warszawie oraz udział wynoszący 1/137 części w garażu podziemnym.
*** Szczegółowe warunki przetargu oraz operat szacunkowy dostępne są na stronie: www.ku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

743 600 zł

12 834 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursus, Starodęby

Cena wywoławcza:

743 600 zł

12 834 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Madalińskiego

Syndyk masy upadłości *** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr ***, położonego w budynku przy ul. Madalińskiego ***w Warszawie, o powierzchni 28 m², składającego się z jednego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z którym związane jest prawo do korzystania z pomieszczenia piwnicznego, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą KW nr ***, za cenę nie niższą niż 5...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

18 429 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Madalińskiego

Cena wywoławcza:

516 000 zł

18 429 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursus, Ryżowa

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Olsztynie, V Wydział Gospodarczy, Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych pod sygn. akt OL1O/GUp-s/92/2024, ogłasza łączną sprzedaż w trybie z wolnej ręki: - prawa własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej położonej w Warszawie przy ul. Ryżowej ***/***(dzielnica Ursus), o powierzchni 118,10 m2, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Moko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 113 000 zł

9 424 zł/m²

118 m² 3 pokoje

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursus, Ryżowa

Cena wywoławcza:

1 113 000 zł

9 424 zł/m²

118 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-07

Organizator przetargu:
Syndyk Tycjan Saltarski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ, Łomżyńska

Przedmiot sprzedaży stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Warszawie, dzielnicy Praga Północ, przy ul. Łomżyńskiej ***. Lokal ***oznaczony nr ***usytuowany jest na ósmej kondygnacji budynku i składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 47,30 m2. Dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego założona jest księga wieczysta nr ***, prowadzo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

502 000 zł

10 613 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Stanisławski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ, Łomżyńska

Cena wywoławcza:

502 000 zł

10 613 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-29

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Stanisławski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Potockich

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 16:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Lokal można oglądać od 28.11.2025 r. po wcześniejszym umówieniu się z Działem Administracji....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

558 700 zł

11 887 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Potockich

Cena wywoławcza:

558 700 zł

11 887 zł/m²

47 m² 3 pokoje

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 16:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Korkowa

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 17:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Lokal można oglądać od 28.11.2025 r. po wcześniejszym umówieniu się z Działem Administracji.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

387 450 zł

13 360 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Korkowa

Cena wywoławcza:

387 450 zł

13 360 zł/m²

29 m² 1 pokój

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 17:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Gołuchowska

...odbędzie się w Biurze Zarządu SM WOLA z siedzibą w Warszawie
przy ul. Powstańców Śląskich 104 lok. 227 pok. nr 5 w dniu 13.01.2026r. o godz. 1200, jest lokal
mieszkalny nr 75A przy ul. Gołuchowskiej 9 o pow. użytkowej 21,48 m2, położony na XIII piętrze,
składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależą dwie loggie.

Cena wywołania wynosi : 241.000,00 zł, a wadium 10% tj. 24.100,00 zł.

· Lokal można obejrzeć w dniach 16.12.2025r. w godz. 1000 - 1300 i 17.12.2025r. w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 000 zł

11 220 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Gołuchowska

Cena wywoławcza:

241 000 zł

11 220 zł/m²

22 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

...odbędzie się w dniu 18.12.2025 r. o godz. 13.30 w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na działkę

Warszawa, Białołęka, m. st. 4 16 27

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat m. st. Warszawa, gmina Białołęka, obręb 4-16-27, nr działki: 49/11 o pow. ewid. 0,0786. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0786 w tym w użytkach rolnych (0,0786 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA3M/00491317/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

679 000 zł

864 zł/m²

786 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Warszawa, Białołęka, m. st. 4 16 27

Cena wywoławcza:

679 000 zł

864 zł/m²

786 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Włochy, Radarowa

...odbędzie się 17 grudnia 2025 r. o godz. 13:15, w siedzibie Urzędu Dozoru Technicznego, 02-353 Warszawa, ul. Szczęśliwicka 34.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 600 000,00 zł (słownie: sześcset tysięcy złotych) na rachunek Urzędu Dozoru Technicznego w BGK nr 73 1130 1017 0020 1214 7720 0038.

Wadium należy wnieść w pieniądzu, w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2025 r. O dotrzymaniu wyznaczonego terminu decyduje data wpływu na wskazane konto. Do o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 215 658 zł

7 836 zł/m²

1 431 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Dozoru Technicznego
Przetarg na obiekt / lokal

Warszawa, Włochy, Radarowa

Cena wywoławcza:

11 215 658 zł

7 836 zł/m²

1 431 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Urząd Dozoru Technicznego
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

...odbędzie się w dniu 15 grudnia 2025 r. o godz. 12.00 w siedzibie Spółdzielni. Podana cena jest ceną wywoławczą, od której zaczyna się licytacja.

Przed przystąpieniem do licytacji osoba, która chce nabyć lokal jest zobowiązana do:

1. złożenia pisemnego oświadczenia o przystąpieniu do licytacji, w formie określonej przez Spółdzielnię,

2. jeżeli kupno finansowane będzie z zaciągniętego kredytu, złożenie oświadczenia w jakim terminie i na jaką kwotę może uzyskać kredyt,

3. wpłaty na konto Sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

484 000 zł

12 907 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Politechnika” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

Cena wywoławcza:

484 000 zł

12 907 zł/m²

38 m² 2 pokoje

3. wpłaty na konto Sp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

...odbędzie się w dniu 15.12.2025 r. o godz. 1730 w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 71/75 w Biurze Spółdzielni lok. 200.

Warunki przetargu:

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 84 położonego w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 71/75 w Warszawie – stanowiącego własność Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „TEMIDA”. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, o łącznej pow. 33,64 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 2,00 m2. Lokal znajd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

16 944 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „TEMIDA” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

Cena wywoławcza:

570 000 zł

16 944 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „TEMIDA” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Prądzyńskiego

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 13 (poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23B w Warszawie, dzielnica Wola.

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 58,36 m²

W opisywanym lokalu znajdują się:
- Otwarta przestrzeń (open space) do indywidualnej aranżacji o powierzchni 58,36 m2

Dodatkowe pomieszczenia przynależne:
- Piwnica o powierzchni 7,85 m²

Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna

Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej – ulicy Prądzyńskiego (poprzez służebność, która ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

630 000 zł

10 795 zł/m²

58 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Prądzyńskiego

Cena wywoławcza:

630 000 zł

10 795 zł/m²

58 m²

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 58,36 m²

W opisywanym lokalu znajdują się:

Dodatkowe pomieszczenia przynależne:
- Piwnica o powierzchni 7,85 m²

Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Al. Stanów Zjednoczonych

_OGŁOSZENIE O PRZETARGU!_

SBM "Ateńska" w Warszawie ul. Arabska 9 ogłasza przetarg otwarty w formie oferty pisemnej na pierwszeństwo ustanowienia prawa odrębnej własności

lokalu mieszkalnego:

Al. Stanów Zjednoczonych 18 m 85, pow. użytkowa 56,73m² -

VI piętro

wartość rynkowa – 744 500zł /5% wadium/ – 37 225,00zł

Lokal można oglądać w porozumieniu z Działem Eksploatacji Spółdzielni, pokój nr 1, tel. 22 671-81-98.

Wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej lokalu należy wpłacać na konto:

PKO B...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

744 500 zł

13 124 zł/m²

57 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
SBM „Ateńska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Al. Stanów Zjednoczonych

Cena wywoławcza:

744 500 zł

13 124 zł/m²

57 m²

_OGŁOSZENIE O PRZETARGU!_

lokalu mieszkalnego:

Al. Stanów Zjednoczonych 18 m 85, pow. użytkowa 56,73m² -

VI piętro

wartość rynkowa – 744 500zł /5% wadium/ – 37 225,00zł

PKO B...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
SBM „Ateńska" w Warszawie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości