Przetargi spółdzielni mieszkaniowych: Warszawa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ochota, Żwirki i Wigury

...odbędzie się dnia 28.01.2026 r.

- ul. Żwirki i Wigury 59 m 24 - godzina 10.00

- ul. Ks. Trojdena 13 m 66 - godzina 10.30

w Domu Kultury "RAKOWIEC" przy ul. Wiślickiej 8 w Warszawie (sala Seniorów).

W/w lokale można oglądać w dniach: 19.01.2026 r. (poniedziałek) i 26.01.026 r. (poniedziałek) w godz. 16.00- 17.00.

Najwyższa wartość lokalu ustalona w drodze licytacji, będzie stanowiła uprawnienie do zawarcia aktu notarialnego ustanowienia i przeniesienia odrębnej własności lokalu. Koszty w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

838 000 zł

13 302 zł/m²

63 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ochota, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

838 000 zł

13 302 zł/m²

63 m² 4 pokoje

...odbędzie się dnia 28.01.2026 r.

- ul. Żwirki i Wigury 59 m 24 - godzina 10.00

- ul. Ks. Trojdena 13 m 66 - godzina 10.30

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Zygmunta Krasińskiego

...odbędzie się w dniu 16.01.2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

20 370 zł/m²

27 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Zygmunta Krasińskiego

Cena wywoławcza:

550 000 zł

20 370 zł/m²

27 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej„Orlik-Jantar", ul. Salamandry 3, 03-982 Warszawa,
tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
lokalu mieszkalnego nr 33 przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
Budynek przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie jest obiektem wolnostojącym,
czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym i znajduje się za szerokim pasem zieleni
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

641 500 zł

12 960 zł/m²

50 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

Cena wywoławcza:

641 500 zł

12 960 zł/m²

50 m²

tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
lokalu mieszkalnego nr 35 przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

802 700 zł

11 871 zł/m²

68 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

Cena wywoławcza:

802 700 zł

11 871 zł/m²

68 m²

tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
lokalu mieszkalnego nr 34 przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

756 700 zł

11 872 zł/m²

64 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Witoszyńskiego

Cena wywoławcza:

756 700 zł

11 872 zł/m²

64 m²

tel. +48 22 671 07 17, sm@orlik-jantar.com.pl
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na zbycie prawa odrębnej własności
1. Opis lokalu
Atuty lokalizacji:
od strony ulicy J. Meissnera. W sąsiedztwie zabudowa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Orlik-jantar" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Korkowa

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 17:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Lokal można oglądać od 28.11.2025 r. po wcześniejszym umówieniu się z Działem Administracji.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

387 450 zł

13 360 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Korkowa

Cena wywoławcza:

387 450 zł

13 360 zł/m²

29 m² 1 pokój

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 17:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Gołuchowska

...odbędzie się w Biurze Zarządu SM WOLA z siedzibą w Warszawie
przy ul. Powstańców Śląskich 104 lok. 227 pok. nr 5 w dniu 13.01.2026r. o godz. 1200, jest lokal
mieszkalny nr 75A przy ul. Gołuchowskiej 9 o pow. użytkowej 21,48 m2, położony na XIII piętrze,
składający się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależą dwie loggie.

Cena wywołania wynosi : 241.000,00 zł, a wadium 10% tj. 24.100,00 zł.

· Lokal można obejrzeć w dniach 16.12.2025r. w godz. 1000 - 1300 i 17.12.2025r. w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

241 000 zł

11 220 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wola, Gołuchowska

Cena wywoławcza:

241 000 zł

11 220 zł/m²

22 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Potockich

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 16:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Lokal można oglądać od 28.11.2025 r. po wcześniejszym umówieniu się z Działem Administracji....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

558 700 zł

11 887 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Wawer, Potockich

Cena wywoławcza:

558 700 zł

11 887 zł/m²

47 m² 3 pokoje

...odbędzie się 22.12.2025 r. o godz. 16:00

w siedzibie SM „Marysin Wawerski”.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-22

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MARYSIN WAWERSKI" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

...odbędzie się w dniu 18.12.2025 r. o godz. 13.30 w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

...odbędzie się w dniu 15.12.2025 r. o godz. 1730 w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 71/75 w Biurze Spółdzielni lok. 200.

Warunki przetargu:

*** Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 84 położonego w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 71/75 w Warszawie – stanowiącego własność Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „TEMIDA”. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, o łącznej pow. 33,64 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 2,00 m2. Lokal znajd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

16 944 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „TEMIDA” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

Cena wywoławcza:

570 000 zł

16 944 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa „TEMIDA” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

...odbędzie się w dniu 15 grudnia 2025 r. o godz. 12.00 w siedzibie Spółdzielni. Podana cena jest ceną wywoławczą, od której zaczyna się licytacja.

Przed przystąpieniem do licytacji osoba, która chce nabyć lokal jest zobowiązana do:

1. złożenia pisemnego oświadczenia o przystąpieniu do licytacji, w formie określonej przez Spółdzielnię,

2. jeżeli kupno finansowane będzie z zaciągniętego kredytu, złożenie oświadczenia w jakim terminie i na jaką kwotę może uzyskać kredyt,

3. wpłaty na konto Sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

484 000 zł

12 907 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Politechnika” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Etiudy Rewolucyjnej

Cena wywoławcza:

484 000 zł

12 907 zł/m²

38 m² 2 pokoje

3. wpłaty na konto Sp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Izabelli

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

Zarząd Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza do udziału w przetargu, którego przedmiotem jest nabycie prawa ustanowienia odrębnej własności lokali mieszkalnych

I. Nazwa i adres Organizatora przetargu:

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Elbląska 14, 01-737 Warszawa, REGON 000489811, NIP 5250006495, tel.22 56-13-419

II. Przetarg składa się z dwóch etapów: pisemnego nieograniczonego i ustnego ograniczonego. Przedmiotem przetargu jest :

1. Nabycie prawa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

489 987 zł

13 424 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Izabelli

Cena wywoławcza:

489 987 zł

13 424 zł/m²

37 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

I. Nazwa i adres Organizatora przetargu:

1. Nabycie prawa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Al. Stanów Zjednoczonych

_OGŁOSZENIE O PRZETARGU!_

SBM "Ateńska" w Warszawie ul. Arabska 9 ogłasza przetarg otwarty w formie oferty pisemnej na pierwszeństwo ustanowienia prawa odrębnej własności

lokalu mieszkalnego:

Al. Stanów Zjednoczonych 18 m 85, pow. użytkowa 56,73m² -

VI piętro

wartość rynkowa – 744 500zł /5% wadium/ – 37 225,00zł

Lokal można oglądać w porozumieniu z Działem Eksploatacji Spółdzielni, pokój nr 1, tel. 22 671-81-98.

Wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej lokalu należy wpłacać na konto:

PKO B...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

744 500 zł

13 124 zł/m²

57 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
SBM „Ateńska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Al. Stanów Zjednoczonych

Cena wywoławcza:

744 500 zł

13 124 zł/m²

57 m²

_OGŁOSZENIE O PRZETARGU!_

lokalu mieszkalnego:

Al. Stanów Zjednoczonych 18 m 85, pow. użytkowa 56,73m² -

VI piętro

wartość rynkowa – 744 500zł /5% wadium/ – 37 225,00zł

PKO B...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

1. Nabycie praw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 372 zł

13 956 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Cena wywoławcza:

516 372 zł

13 956 zł/m²

37 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

I. Nazwa i adres Organizatora przetargu:

1. Nabycie praw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

1. Nabycie prawa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

425 814 zł

17 380 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Cena wywoławcza:

425 814 zł

17 380 zł/m²

25 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH