Licytacje komornicze: Warszawa, Mokotów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

...druga licytacja udziału wynoszącego 1/2 w prawie własności spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego: w Warszawa, ul. Czerniakowska 34, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Energetyka" (Adres spółdzielni: 00-719 Warszawa, ul. Zwierzyniecka 8A). Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 58,10m2 położony na parterze
w dziesięciopiętrowym bloku, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

348 333,34 zł

5 995 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

Cena wywoławcza:

348 333,34 zł

5 995 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Rzymowskiego

...pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego -spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego: 02-697 Warszawa, Rzymowskiego *** o pow. 74,00m2, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola (Adres spółdzielni: 01-466 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 104/227).
Suma oszacowania wynosi 412 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 309 000,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

309 000 zł

4 176 zł/m²

74 m²

Termin: 2021-07-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Rzymowskiego

Cena wywoławcza:

309 000 zł

4 176 zł/m²

74 m²

Licytant przystępujący do przetargu pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska 93/49

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: Wojciech Zdzisław Bagan , położonego przy ul. Aleja Wilanowska 93/49, 02-765 Warszawa , dla którego Sąd Rejonowy dla W-wy Mokotowa VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA2M/00352415/5.

Suma oszacowania wynosi 1 453 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 089 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 089 750 zł

7 495 zł/m²

145 m² 4 pokoje

Termin: 2021-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska 93/49

Cena wywoławcza:

1 089 750 zł

7 495 zł/m²

145 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-04-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
         
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości