Licytacje komornicze: opolskie
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza domu
Głubczyce, Chomięża
...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy 38,Chomiąża, 48-100 Głubczyce, dla której Sąd Rejonowy w Głubczycach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:36 000 zł161 zł/m²224 m² Termin: 2023-04-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Głubczyce, Chomięża |
|||
Cena wywoławcza:36 000 zł161 zł/m²224 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-04-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Głubczyce, Warszawska
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Warszawska 17, 48-100 Głubczyce, dla którego Sąd Rejonowy w Głubczycach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:65 250 zł1 611 zł/m²41 m² 2 pokoje Termin: 2023-04-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Głubczyce, Warszawska |
|||
Cena wywoławcza:65 250 zł1 611 zł/m²41 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-04-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
strzelecki, gm. Jemielnica, Jemielnica, Wspólna
...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Wspólna, 47-133 Jemielnica, dla której Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:132 600 zł934 zł/m²142 m² Termin: 2023-04-26 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
strzelecki, gm. Jemielnica, Jemielnica, Wspólna |
|||
Cena wywoławcza:132 600 zł934 zł/m²142 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-04-26
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:199 500 zł3 139 zł/m²64 m² 2 pokoje Termin: 2023-04-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów |
|||
Cena wywoławcza:199 500 zł3 139 zł/m²64 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:222 750 zł3 139 zł/m²71 m² 3 pokoje Termin: 2023-04-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów |
|||
Cena wywoławcza:222 750 zł3 139 zł/m²71 m² 3 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
namysłowski, gm. Namysłów, Barzyna
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:248 250 złTermin: 2023-04-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
namysłowski, gm. Namysłów, Barzyna |
|||
Cena wywoławcza:248 250 zł |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
kluczborski, gm. Byczyna, Kochłowice
...druga licytacja |
Cena wywoławcza:39 333,33 złTermin: 2023-04-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
kluczborski, gm. Byczyna, Kochłowice |
|||
Cena wywoławcza:39 333,33 zł |
|||
|
...druga licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Głuchołazy, Konopnicka
...druga licytacja |
Cena wywoławcza:88 666,67 zł1 832 zł/m²48 m² 2 pokoje Termin: 2023-04-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Głuchołazy, Konopnicka |
|||
Cena wywoławcza:88 666,67 zł1 832 zł/m²48 m² 2 pokoje |
|||
|
...druga licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
krapkowicki, gm. Gogolin, Karłubiec, Fabryczna
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:216 750 złTermin: 2023-04-21 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza obiektu / lokalu
krapkowicki, gm. Gogolin, Karłubiec, Fabryczna |
|||
Cena wywoławcza:216 750 zł |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-21
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
namysłowski, gm. Pokój, Fałkowice
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:209 059,50 zł1 504 zł/m²139 m² Termin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
namysłowski, gm. Pokój, Fałkowice |
|||
Cena wywoławcza:209 059,50 zł1 504 zł/m²139 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów, Reymonta
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:77 418 zł2 082 zł/m²37 m² 2 pokoje Termin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Namysłów, Reymonta |
|||
Cena wywoławcza:77 418 zł2 082 zł/m²37 m² 2 pokoje |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
brzeski, gm. Lewin Brzeski, Skorogoszcz, Zamkowa
...pierwsza licytacja nieruchomości - lokalu mieszkalnego położonego na I piętrze budynku w Skorogoszczy, przy ul. Zamkowej 13. Budynek, wzniesiony przed 1945 rokiem w systemie tradycyjnym, jako murowany, wielorodzinny z więźbą dachową drewnianą, krytą dachówką, częściowo – papą. Budynek kwalifikuje się do gruntownego remontu. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki z ubikacją. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego Pu – 56,30 m2. Do lokalu przynależny jest udział w cz...
|
Cena wywoławcza:36 750 zł653 zł/m²56 m² 2 pokoje Termin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
brzeski, gm. Lewin Brzeski, Skorogoszcz, Zamkowa |
|||
Cena wywoławcza:36 750 zł653 zł/m²56 m² 2 pokoje |
|||
|
|
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Gorzów Śląski
...druga licytacja |
Cena wywoławcza:53 333,33 złTermin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Gorzów Śląski |
|||
Cena wywoławcza:53 333,33 zł |
|||
|
...druga licytacja |
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Brzeg, Władysława Jagiełły
...pierwsza licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy Władysława Jagiełły 17, 49-300 Brzeg, dla której Sąd Rejonowy w Brzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. |
Cena wywoławcza:184 500 zł3 188 zł/m²58 m² 3 pokoje Termin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Brzeg, Władysława Jagiełły |
|||
Cena wywoławcza:184 500 zł3 188 zł/m²58 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Głuchołazy, Powstańców Śląskich
...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego/ej do dłużnika*** przy Powstańców Śląskich 48, 48-340 Głuchołazy, dla którego Sąd Rejonowy w Prudniku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Suma oszacowania wynosi 150 000,00 zł , zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 112 500,00 zł . |
Cena wywoławcza:112 500 zł2 368 zł/m²48 m² 3 pokoje Termin: 2023-04-20 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Głuchołazy, Powstańców Śląskich |
|||
Cena wywoławcza:112 500 zł2 368 zł/m²48 m² 3 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-04-20
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości