Przetargi i licytacje nieruchomości: Nysa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

...odbędzie się w dniu 7 października 2025 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 10:00

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem nr działki) należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 2 października 2025 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 500 zł

179 zł/m²

482 m²

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

86 500 zł

179 zł/m²

482 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 11:00

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z
podaniem nr działki) należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr
34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 2 października 2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

175 zł/m²

891 m²

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Pułaskiego

Cena wywoławcza:

156 000 zł

175 zł/m²

891 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, Bończyka

...pierwsza licytacja :

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Bończyka ***/***, 48-300 Nysa, dla którego bez kw (adres: ul. , Nysa, 48-300 Nysa) prowadzi księgę wieczystą o numerze -.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego - lokal zlokalizowany w Nysie przy ulicy Bończyka ***/*** gmina Nysa, powiat nyski, woj. opolskie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego pięcioklatkowego budynku wielomiesz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

195 075 zł

4 073 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, Bończyka

Cena wywoławcza:

195 075 zł

4 073 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu użytkowego nr 18 o pow. 145,5 m2, położonego w Nysie przy ul. Kolejowej 2. Lokal składa się z położonych na parterze budynku następujących pomieszczeń:
- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

3 986 zł/m²

146 m²

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

580 000 zł

3 986 zł/m²

146 m²

- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Zjednoczenia

...odbędzie się w dniu 11 września 2025 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego

w Nysie ul. Kolejowa 15, pok. nr 200 o godz. 10:00

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 5 września 2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

335 000 zł

2 878 zł/m²

116 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Zjednoczenia

Cena wywoławcza:

335 000 zł

2 878 zł/m²

116 m² 2 pokoje

w Nysie ul. Kolejowa 15, pok. nr 200 o godz. 10:00

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, OŚ. PODZAMCZE SEK.C

...pierwsza licytacja :

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: ***, położonego przy OŚ. PODZAMCZE SEK.C ***/5, 48-300 NYSA, dla którego SĄD REJONOWY W NYSIE WYDZIAŁ V KSIAG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1N/***/6.
Opis nieruchomości:
ograniczone prawo rzeczowe stanowiące lokal mieszkalny składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z ubikacją, przedpokoju o pow. 48,6000m2

Suma oszacowania wynosi 241 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy osza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

180 750 zł

3 719 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, OŚ. PODZAMCZE SEK.C

Cena wywoławcza:

180 750 zł

3 719 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2025 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem nr działki) należy
wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż
do dnia 25 sierpnia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

136 zł/m²

13 193 m²

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

136 zł/m²

13 193 m²

do dnia 25 sierpnia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 100 zł

195 zł/m²

905 m²

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

176 100 zł

195 zł/m²

905 m²

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 11:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, Jagiellońska

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** *** położonego przy Jagiellońska ***/***, 48-300 Nysa, dla którego Sąd Rejonowy w Nysie (adres: ul. Rynek ***, Nysa, 48-300 Nysa) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1N/***/6.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 44,23 m2, do lokalu należy piwnica o pow 6,0 m2. Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal położony na II piętrze.

Suma oszacowania wynosi 201 400,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 050 zł

3 415 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2025-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, Jagiellońska

Cena wywoławcza:

151 050 zł

3 415 zł/m²

44 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 201 400,00 z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 12:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

147 zł/m²

436 m²

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

64 000 zł

147 zł/m²

436 m²

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 12:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 10:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

318 100 zł

125 zł/m²

2 554 m²

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

318 100 zł

125 zł/m²

2 554 m²

...odbędzie się 25 sierpnia 2025 r. o godz. 10:00
w budynku Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego
we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39,
sala 20 (parter)...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-25

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych
niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.

Położenie
Nieruchomość gruntowa
niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego

Numer działki
100

Powierzchnia
w m2
838
Cena wywoławcza
nieruchomości
170.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskieg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Numer działki
100

Powierzchnia
w m2
838
Cena wywoławcza
nieruchomości
170.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskieg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-12

Numer działki
99

Powierzchnia
w m2
805
Cena wywoławcza
nieruchomości
165.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Numer działki
99

Powierzchnia
w m2
805
Cena wywoławcza
nieruchomości
165.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskiego...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-12

Numer działki
101

Powierzchnia
w m2
856
Cena wywoławcza
nieruchomości
173.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskieg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Numer działki
101

Powierzchnia
w m2
856
Cena wywoławcza
nieruchomości
173.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruchomości: KW. Nr OP1N/00000125/6
Przetargi odbędą się w siedzibie Urzędu Miejskieg...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

3 986 zł/m²

146 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

580 000 zł

3 986 zł/m²

146 m²

- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
PKP
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości