Przetargi nieruchomości: Opole, Gosławice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Opole

...odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 r. w budynku nr 5 pok. nr 8

przy ulicy Prószkowskiej 76 w Opolu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie jw. na rachunek Politechniki Opolskiej o numerze XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX655 do dnia 13 lutego 2024 r. z adnotacją „Wadium – Przetarg – Oleska 129”.

Pisemne oferty wraz z wymaganymi dokumentami, składać należy w sekretariacie Politechniki Opolskiej w Opolu, przy ul. Prószkowskiej 76 (budynek nr 5) pok. nr 8 do dnia 12 luteg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 254 000 zł

11 270 zł/m²

200 m² 1 pokój

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na obiekt / lokal

Opole

Cena wywoławcza:

2 254 000 zł

11 270 zł/m²

200 m² 1 pokój

przy ulicy Prószkowskiej 76 w Opolu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na działkę

Opole, Gosławice, Wygonowa

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA OPOLA

o I przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Opolu w rejonie ul. Zbożowej, Wygonowej – Lwowskiej/

*** Rejon ul. Zbożowej działka nr 45/59 z km 31 o pow. 0,5764ha obręb Półwieś,
KW OP1O/00089743/2.

Uzbrojenie techniczne: en. elektr., wodociąg, kanalizacja (w ulicy).

_Przedmiotowa nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie ma przeszkód prawnych w rozporządzaniu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

319 zł/m²

4 080 m²

Termin: 2022-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na działkę

Opole, Gosławice, Wygonowa

Cena wywoławcza:

1 300 000 zł

319 zł/m²

4 080 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA OPOLA

KW OP1O/00089743/2.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na dom

Opole, Ul. Wiejska 109

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI KRZYSZTOFA DEPUTAT BĘDĄCEJ OSOBĄ FIZYCZNĄ NIEPROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Syndyk masy upadłości dłużnika w osobie Krzysztofa Deputata będącej osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Opolu, Wydział V Gospodarczy, Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych o sygnaturze akt: V GUp 150/21, zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przed...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

452 420 zł

3 591 zł/m²

126 m² 7 pokoi

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Kubiczek
Przetarg na dom

Opole, Ul. Wiejska 109

Cena wywoławcza:

452 420 zł

3 591 zł/m²

126 m² 7 pokoi

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Kubiczek
Przetarg na obiekt / lokal

Opole

...odbędzie się w dniu 03 marca 2022 r. w budynku nr 5 pok. nr 8 przy ulicy Prószkowskiej 76 w Opolu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie jw. na rachunek Politechniki Opolskiej o numerze 74 1240 1633 1111 0010 0525 5655 do dnia 24 lutego 2022 r. z adnotacją „Wadium – Przetarg – Oleska 129”.

Pisemne oferty wraz z wymaganymi dokumentami, składać należy w sekretariacie Kancelarii Politechniki Opolskiej w Opolu, przy ul. Prószkowskiej 76 (budynek nr 5) pok. nr 8 d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 561 700 zł

1 985 zł/m²

1 290 m²

Termin: 2022-03-03

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na obiekt / lokal

Opole

Cena wywoławcza:

2 561 700 zł

1 985 zł/m²

1 290 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-03

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na działkę

Opole, Gosławice

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie jw. na rachunek Politechniki Opolskiej o numerze 74 1240 1633 1111 0010 0525 5655 do dnia 24 lutego 2022 r. z adnotacją "Wadium - Przetarg - Oleska 129".
Pisemne oferty wraz z wymaganymi dokumentami, składać należy w sekretariacie Kancelarii Politechniki Opolskiej w Opolu, przy ul. Prószkowskiej 76 (budynek nr 5) pok. nr 8 do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 561 700 zł

487 zł/m²

5 257 m²

Termin: 2022-03-03

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na działkę

Opole, Gosławice

Cena wywoławcza:

2 561 700 zł

487 zł/m²

5 257 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-03

Organizator przetargu:
POLITECHNIKA OPOLSKA
Przetarg na działkę

Opole

...odbędzie się w dniu 20 grudnia 2021 r. o godz. 1000 w Urzędzie Miasta Opola - sala konferencyjna nr 312 im. Karola Musioła, Rynek 1A.
Pełną treść ogłoszenia o przetargu zamieszczono na tablicy ogłoszeń UM Opola (Plac Wolności 7-8, korytarz, obok pok. 103), oraz na stronie internetowej UM Opola, Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.um.opole.pl.
INFORMACJE DODATKOWE: Urząd Miasta Opola (Pl. Wolności 7-8), Wydział Gospodarki Nieruchomościami, pok. 103, tel. 77/4511832 w dniach pracy Urzędu w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

419 zł/m²

596 m²

Termin: 2021-12-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na działkę

Opole

Cena wywoławcza:

250 000 zł

419 zł/m²

596 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości