Cena wywoławcza:

10 850 zł

3,62 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łomżyński, gm. Piątnica, Dobrzyjałowo

Cena wywoławcza:

10 850 zł

3,62 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR