Przetargi nieruchomości: gm. Lubawka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

kamiennogórski, gm. Lubawka, Uniemyśl

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 324/22, Syndyk masy upadłości sprzeda: Udział w wysokości 2/3 w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej stanowiącej działki ewid. nr 268/27, 268/28 o łącznej pow. 0,7314 ha i w prawie własności budynku, położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie kamiennogórskim, w gminie Lubawka, w miejscowości Lubawka, dla której to nieruchomości księgę wieczystą o nr *** prowadzi Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze IV Wydział Ksiąg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 326 zł

33,13 zł/m²

7 314 m²

Termin: 2022-12-13

Organizator przetargu:
Malecha Krzemiński Noga
Przetarg na dom

kamiennogórski, gm. Lubawka, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

242 326 zł

33,13 zł/m²

7 314 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-13

Organizator przetargu:
Malecha Krzemiński Noga
Przetarg na dom

kamiennogórski, gm. Lubawka, Uniemyśl

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 324/22, Syndyk masy upadłości sprzeda:

udział w wysokości 2/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działki ewid. nr 217/1, 216 o łącznej pow. 0,4910 ha, położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie kamiennogórskim, w gminie Lubawka, w miejscowości Uniemyśl, dla której to nieruchomości księgę wieczystą o nr *** prowadzi Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze IV Wydział Ksiąg Wieczystych, za cenę nie niższą niż 89.558,0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 558 zł

18,24 zł/m²

4 910 m²

Termin: 2022-12-13

Organizator przetargu:
Malecha Krzemiński Noga
Przetarg na dom

kamiennogórski, gm. Lubawka, Uniemyśl

Cena wywoławcza:

89 558 zł

18,24 zł/m²

4 910 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-13

Organizator przetargu:
Malecha Krzemiński Noga
Przetarg na działkę

kamiennogórski, gm. Lubawka, Paczyn

...odbędzie się w dniu 11 października 2022 roku o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka w sali posiedzeń pokój numer 10.

_Nabywca działki oświadcza, że udostępni przejście przez zakupioną działkę w celu ułożenia urządzeń infrastruktury (woda, gaz, kanalizacja)._

_ _

Dla w/w działki ustala się termin rozpoczęcia budowy w ciągu 2-ch lat a zakończenie w ciągu kolejnych 3 lat. Zastrzega się prawo odkupu przedmiotowej nieruchomości na zasadach określonych w art. 593-595 ustawy Kodeks Cywi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 150 zł

60,92 zł/m²

1 644 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
Przetarg na działkę

kamiennogórski, gm. Lubawka, Paczyn

Cena wywoławcza:

100 150 zł

60,92 zł/m²

1 644 m²

_ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
Przetarg na działkę

kamiennogórski, gm. Lubawka, Miszkowice

...odbędzie się w dniu 11 października 2022 roku o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka w sali posiedzeń pokój numer 10.

_ _

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 250 zł

103 zł/m²

1 037 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
Przetarg na działkę

kamiennogórski, gm. Lubawka, Miszkowice

Cena wywoławcza:

107 250 zł

103 zł/m²

1 037 m²

_ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
Przetarg na obiekt / lokal

Lubawka, Boczna

...odbędzie się w dniu 09 września 2022 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Lubawka, Plac Wolności 1 (sala posiedzeń pokój nr 10).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu.

Wadium w wysokości 10% tj. 75.380,00 złotych winno być wpłacone najpóźniej w dniu 02 września 2022 roku, na konto Gminy Lubawka Nr 30 1600 1462 1837 1762 8000 0004 prowadzone przez Bank BNP PARIBAS S.A.

Za datę wniesienia wadium uznajemy datę wpływu środków pieniężnych na rachunek ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

753 800 zł

768 zł/m²

981 m²

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
Przetarg na obiekt / lokal

Lubawka, Boczna

Cena wywoławcza:

753 800 zł

768 zł/m²

981 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubawka
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości