Przetargi nieruchomości: pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, KS. J. PONIATOWSKIEGO

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r. o godzinie 1000

w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II p.).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 14.05.2026 r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Miasta Słupska. Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, KS. J. PONIATOWSKIEGO

Cena wywoławcza:

50 000 zł

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r. o godzinie 1000

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, Adama Mickiewicza

Prezydent Miasta Słupska ogłasza I rokowania na sprzedaż nieruchomości (lokalu niemieszkalnego) położonej w Słupsku przy ul. Adama Mickiewicza 24 - Stanisława Wyspiańskiego 7 stanowiącej własność Miasta Słupska.

***
Przedmiotem I rokowań jest lokal niemieszkalny nr B zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 7 w Słupsku o powierzchni użytkowej 13,35 m2, składający się z 1 pomieszczenia, wraz z udziałem 97/10000 we własności części wspólnych budynku i w prawie wła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1 124 zł/m²

13 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na obiekt / lokal

Słupsk, Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza:

15 000 zł

1 124 zł/m²

13 m²

***
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na mieszkanie

Gdynia, Witomino-Radiostacja, Narcyzowa

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 roku o godz. 12:00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Zgoda 8, pok. 109._ _Oferty wraz z odcinkiem wpłaty wadium oraz oświadczeniem o zapoznaniu się z Regulaminem przetargu należy składać w sekretariacie Spółdzielni, pok. 112 w terminie do 19.05.2026 roku do godz. 15.00 w dwóch kopertach. Jedna zawierająca ofertę, opatrzona imieniem i nazwiskiem oferenta oraz wskazaniem lokalu, na który jest złożona. Kopertę tę należy umieścić w drugiej kopercie zaklejonej i opis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 000 zł

11 313 zł/m²

26 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BAŁTYK”
Przetarg na mieszkanie

Gdynia, Witomino-Radiostacja, Narcyzowa

Cena wywoławcza:

293 000 zł

11 313 zł/m²

26 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BAŁTYK”
Przetarg na mieszkanie

sztumski, gm. Sztum, Sztumskie Pole, Żeromskiego

Sztum, dnia 21.04.2026 r.

IM.V.6840.23.22.2024.2026

LOKAL MIESZKALNY NR 3 UL. ŻEROMSKIEGO 24A W SZTUMSKIM POLU

OGŁOSZENIE O CZWARTYCH ROKOWANIACH NA SPRZEDAŻ PO DRUGIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM ZAKOŃCZONYM WYNIKIEM NEGATYWNYM

Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 399) oraz § 25 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przep...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

1 803 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Sztum
Przetarg na mieszkanie

sztumski, gm. Sztum, Sztumskie Pole, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

1 803 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Sztum, dnia 21.04.2026 r.

IM.V.6840.23.22.2024.2026

LOKAL MIESZKALNY NR 3 UL. ŻEROMSKIEGO 24A W SZTUMSKIM POLU

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Sztum
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Karzcino (nr obrębu 0012) jako: • działka nr 214/12 o pow. 0,1614 ha, w tym: grunty rolne w klasie RV o pow. 0,1614 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00051903/1. Działy III i IV księgi wieczystej wolne od wpisów. Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 930 zł

40,85 zł/m²

1 614 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Cena wywoławcza:

65 930 zł

40,85 zł/m²

1 614 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Podwilczyn

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w gminie Dębnica Kaszubska, powiat słupski, województwo pomorskie, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Podwilczyn jako działka nr 17/2 o pow. 0,29 ha

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 520 zł

8,80 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Podwilczyn

Cena wywoławcza:

25 520 zł

8,80 zł/m²

2 900 m²

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Łabiszewo

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w gminie Dębnica Kaszubska, powiat słupski, województwo pomorskie, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Łabiszewo jako działka nr 219/7 o pow. 0,86 ha

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 180 zł

9,67 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Dębnica Kaszubska, Łabiszewo

Cena wywoławcza:

83 180 zł

9,67 zł/m²

8 600 m²

pełna treść w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Gdynia, Śródmieście, 10 LUTEGO

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2026 NA ŁĄCZNĄ SPRZEDAŻ PRAW DO LOKALI POŁOŻONYCH W GDYNI PRZY UL. 3 MAJA 27-31 / UL. 10 LUTEGO 29

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr I/2026, zwanego dalej „przetargiem pisemnym nieograniczonym” lub

„Przetargiem”, jest prawo własności wymienionych poniżej trzech lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 383 000 zł

10 006 zł/m²

538 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Gdynia, Śródmieście, 10 LUTEGO

Cena wywoławcza:

5 383 000 zł

10 006 zł/m²

538 m²

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na mieszkanie

Kwidzyn, 11 Listopada

YREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO
AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO w GDYNI
ogłasza PIERWSZY USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY
na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 35 położonego przy
ul. 11 LISTOPADA 6 w KWIDZYNIE
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż niewyodrębnionego lokalu mieszkalnego nr 35 o pow. 36,00 m²
położonego na I piętrze w budynku mieszkalnym nr 6 przy ul. 11 Listopada w Kwidzynie, obejmującego
2 pokoje, łazienkę z wc, przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 1,70 m².
Dla nieruchomości n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

5 000 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Kwidzyn, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

180 000 zł

5 000 zł/m²

36 m² 2 pokoje

YREKTOR ODDZIAŁU REGIONALNEGO
AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO w GDYNI
ogłasza PIERWSZY USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY
na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 35 położonego przy
ul. 11 LISTOPADA 6 w KWIDZYNIE
Dla nieruchomości n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na dom

Malbork, Armii Krajowej

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy Al. Armii Krajowej 79A , zabudowana budynkiem mieszkalnym
wielorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjnym o pow. zabudowy 68 m2,
pow. użytkowej 94 m2 oraz budynkiem niemieszkalnym o pow. zabudowy 36 m2.
Nieruchomość ma urzą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 097 364 zł

11 674 zł/m²

94 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na dom

Malbork, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

1 097 364 zł

11 674 zł/m²

94 m²

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość ma urzą...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na obiekt / lokal

Malbork, Grunwaldzka

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 10.30 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy ul. Grunwaldzkiej 28 , zabudowana budynkiem mieszkalnym
wielorodzinnym w zabudowie miejskiej szeregowej, czterokondygnacyjnym, dwuklatkowym,
podpiwniczonym, w 100%, o pow. zabudowy 281 m2, pow. użytkowej 783,02 m2. Rok budowy
1900.
Ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 615 164 zł

3 340 zł/m²

783 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na obiekt / lokal

Malbork, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

2 615 164 zł

3 340 zł/m²

783 m²

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
Malborka
1. Opis nieruchomości
1900.
Ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na obiekt / lokal

Malbork, 500 -lecia

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 11.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy ul. 500 -lecia 16, zabudowana budynkiem mieszkalnym
wielorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjnym z poddaszem
użytkowym , nie podpiwniczonym, jednoklatkowym o pow. zabudowy 136 m2, pow. użytkowej
143 m2 i dwoma budynkam...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

585 764 zł

2 914 zł/m²

201 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na obiekt / lokal

Malbork, 500 -lecia

Cena wywoławcza:

585 764 zł

2 914 zł/m²

201 m²

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
Malborka
1. Opis nieruchomości
143 m2 i dwoma budynkam...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Malbork
Przetarg na działkę

Słupsk

...odbędzie się w dniu 18.05.2026r. o godz. 09ºº w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 12.05.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 000 zł

295 zł/m²

308 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk

Cena wywoławcza:

91 000 zł

295 zł/m²

308 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Piotra Wysockiego

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 12.05.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

296 zł/m²

388 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Piotra Wysockiego

Cena wywoławcza:

115 000 zł

296 zł/m²

388 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Rybacka

...odbędzie się w dniu 18.05.2026r. o godz. 10ºº w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro)

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

39,35 zł/m²

7 116 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Rybacka

Cena wywoławcza:

280 000 zł

39,35 zł/m²

7 116 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości