Przetargi nieruchomości: gdański

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0657 ha
Cena wywoławcza 192 300,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 300 zł

293 zł/m²

657 m²

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

192 300 zł

293 zł/m²

657 m²

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0657 ha
Cena wywoławcza 192 300,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 11:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0654 ha
Cena wywoławcza 192 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 000 zł

294 zł/m²

654 m²

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

192 000 zł

294 zł/m²

654 m²

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 11:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0654 ha
Cena wywoławcza 192 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 10:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0650 ha
Cena wywoławcza 190 300,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 300 zł

293 zł/m²

650 m²

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

190 300 zł

293 zł/m²

650 m²

Przetarg w dniu: 29.05.2024r. godz. 10:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0650 ha
Cena wywoławcza 190 300,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-29

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 28.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0568 ha
Cena wywoławcza 170 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

299 zł/m²

568 m²

Termin: 2024-05-28

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

170 000 zł

299 zł/m²

568 m²

Przetarg w dniu: 28.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0568 ha
Cena wywoławcza 170 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-28

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0610 ha
Cena wywoławcza 174 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

285 zł/m²

610 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

174 000 zł

285 zł/m²

610 m²

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 12:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0610 ha
Cena wywoławcza 174 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 10:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0648 ha
Cena wywoławcza 185 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

285 zł/m²

648 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

185 000 zł

285 zł/m²

648 m²

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 10:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0648 ha
Cena wywoławcza 185 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 11:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0652 ha
Cena wywoławcza 186 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

186 000 zł

285 zł/m²

652 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Kopernika

Cena wywoławcza:

186 000 zł

285 zł/m²

652 m²

Przetarg w dniu: 27.05.2024r. godz. 11:00

Pozycje przetargowe:

*** Powierzchnia 0,0652 ha
Cena wywoławcza 186 000,00 PLN

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Przywidz

...odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu:

Data przetargu 14.05.2024 r. (wtorek)

Godzina przetargu 10:00

Nr działki 102/1

Obręb/ Położenie Przywidz/ Przywidz

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

IV. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli wniosą wadium w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu o przetargu.

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokościach i terminie podanym w tabeli powyżej „Data wpływu wadium” dla danej działki.

Wadium wpłacone na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

428 000 zł

148 zł/m²

2 883 m²

Termin: 2024-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Przywidz

Cena wywoławcza:

428 000 zł

148 zł/m²

2 883 m²

...odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu:

Data przetargu 14.05.2024 r. (wtorek)

Godzina przetargu 10:00

Nr działki 102/1

Obręb/ Położenie Przywidz/ Przywidz

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Wadium wpłacone na...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Piekło Dolne

...odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu i w kolejności podanej poniżej:

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 12:00

Nr działki 256/25

Obręb/ Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 12:30

Nr działki 154/73

Obręb/ Położenie Przywidz/ Przywidz

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 13:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 446 zł

150 zł/m²

1 183 m²

Termin: 2024-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Piekło Dolne

Cena wywoławcza:

177 446 zł

150 zł/m²

1 183 m²

...odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu i w kolejności podanej poniżej:

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 12:00

Nr działki 256/25

Obręb/ Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 12:30

Nr działki 154/73

Obręb/ Położenie Przywidz/ Przywidz

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 13:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
Przetarg na mieszkanie

gdański, gm. Pszczółki, Skowarcz, Pod Jałowcem

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt VI GUp 331/22 informuje, że został ogłoszony przetarg nieograniczony na sprzedaż:

1. prawa własności nieruchomości lokalowej, położonej we wsi Skowarcz przy ulicy Pod Jałowcem 12, o powierzchni użytkowej lokalu 67,59 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym w postaci strychu o powierzchni użytkowej 45,12 m²; przy czym z lokalem związany jest udział w wysokości 26/100 w nieruchomości wspólnej, która stanowi prawo własności nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 436 zł

3 908 zł/m²

113 m² 3 pokoje

Termin: 2024-05-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

gdański, gm. Pszczółki, Skowarcz, Pod Jałowcem

Cena wywoławcza:

440 436 zł

3 908 zł/m²

113 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-08

Cena wywoławcza:

440 436 zł

3 932 zł/m²

112 m²

Termin: 2024-05-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

gdański, gm. Pszczółki, Skowarcz

Cena wywoławcza:

440 436 zł

3 932 zł/m²

112 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gdański, gm. Suchy Dąb, Krzywe Koło

...odbędzie się w dniu 07 maja 2024 r. (wtorek) o godzinie 11:00
w Urzędzie Gminy Suchy Dąb przy ul. Gdańskiej nr 17, sala narad nr 7, (parter).
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości
10 % ceny wywoławczej nieruchomości przelewem, w terminie do 02 maja 2024 r. (dzień
wpływu środków na konto) nr konta Urzędu Gminy Suchy Dąb – BS Pszczółki -
97 8337 0001 0000 1690 2000 0006 z dopiskiem „Przetarg Krzywe Koło dz. nr 266/12”
Wadium złożone przez uczest...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

8,77 zł/m²

7 413 m²

Termin: 2024-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Suchy Dąb
Przetarg na działkę

gdański, gm. Suchy Dąb, Krzywe Koło

Cena wywoławcza:

65 000 zł

8,77 zł/m²

7 413 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Suchy Dąb
Przetarg na obiekt / lokal

gdański, Nowy Dwór Krótka

Syndyk *** w upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż udziału w zespole nieruchomości

Przedmiotem przetargu jest udział 5/8 w zespole nieruchomości położonym
w Nowym Dworze Gdańskim, obręb 0002 ul. Krótka 1, KW nr GD2M/601... pokaż numer/8, dz. nr 716/1, KW nr GD2M/601... pokaż numer/5 dz. nr 717, KW nr GD2M/601... pokaż numer/0, dz. nr 718.

Cena wywoławcza wynosi 489 000,00 zł brutto (słownie: czterysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy 00/100 złotych). Sprzedaż nie jest objęta podatkiem VAT.
Waru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

489 000 zł

825 zł/m²

593 m²

Termin: 2024-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

gdański, Nowy Dwór Krótka

Cena wywoławcza:

489 000 zł

825 zł/m²

593 m²

Waru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Borkowo Pruszcz

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu o sygnaturze akt VI GUp 212/21 ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obr. Borkowo, gmina Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie, stanowiącej działkę ewidencyjną 149/12 o powierzchni 3052 m2, w tym udział 3/60 w prawie własności nieruchomości zapisanej w księdze wieczystej nr *** stanowiącej działkę ewidencyjną 149/18 o powierzch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 500 zł

21,46 zł/m²

3 052 m²

Termin: 2024-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Pruszcz Gdański, Borkowo Pruszcz

Cena wywoławcza:

65 500 zł

21,46 zł/m²

3 052 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Piekło Dolne

...odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu w kolejności podanej poniżej:

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 10:00

Nr działki 38/30

Obręb/Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 10:30

Nr działki 38/31

Obręb/Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 000 zł

100 zł/m²

2 429 m²

Termin: 2024-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
Przetarg na działkę

gdański, gm. Przywidz, Piekło Dolne

Cena wywoławcza:

243 000 zł

100 zł/m²

2 429 m²

...odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy

w Przywidzu, w dniu w kolejności podanej poniżej:

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 10:00

Nr działki 38/30

Obręb/Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 10:30

Nr działki 38/31

Obręb/Położenie Piekło Górne/ Piekło Dolne

Data wpływu wadium 09.05.2024 r.

Data przetargu 13.05.2024 r. (poniedziałek)

Godzina przetargu 1...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Przywidz
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości