z siedzibą w Gdańsku

Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, niezabudowaną, będącą własnością Spółki, położoną przy stacji paliw MOL nr 306 w Cedrach Małych, ul. Gdańska 9, 80-020 Cedry Małe, stanowiącą:

*** działkę nr 146/6 obręb 0002 Cedry Małe,

o powierzchni 0,4129 ha,

KW nr GD1G/00046442/7,

ID działki: 220402_2.0002.146/6.

Kształt działki – nieregularny.

Nieruchomość położona jest w nieopodal węzła "Cedry Małe" na drodze ekspresowej S7.

Działka n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 173 510 zł

284 zł/m²

4 129 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
MOL Polska sp. z o.o.
Przetarg na działkę

gdański, gm. Cedry Wielkie, Cedry Małe

Cena wywoławcza:

1 173 510 zł

284 zł/m²

4 129 m²

MOL Polska sp. z o.o.

z siedzibą w Gdańsku

*** działkę nr 146/6 obręb 0002 Cedry Małe,

o powierzchni 0,4129 ha,

KW nr GD1G/00046442/7,

ID działki: 220402_2.0002.146/6.

Kształt działki – nieregularny.

Działka n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
MOL Polska sp. z o.o.