Licytacje komornicze: gm. Stare Pole

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

położonej w ms. Stare Pole, działka nr *** o pow. 0,0651 ha. Działka ewidencyjna nr *** o pow. 651 m2, posiada kształt zbliżony do kwadratu i płaskie ukształtowania terenu. Bonitacja działki jest dobra, w całości stanowią ją grunty orne klasy II. Działka jest nieuzbrojona, nieogrodzona i znajduje się na niej przystrzyżona trawa. Działka nr *** posiada dostęp do drogi publicznej poprzez działkę ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 625 zł

13,25 zł/m²

651 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole

Cena wywoławcza:

8 625 zł

13,25 zł/m²

651 m²

NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole, Marynarki Wojennej

...pierwsza licytacja :

- użytkowania wieczystego, którego właścicielami są *** położonego przy ul. Marynarki Wojennej ***, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Poczty Gdańskiej 19, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze GD1M/***/5.

Suma oszacowania wynosi 1 419 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 064 700,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysok...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 064 700 zł

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole, Marynarki Wojennej

Cena wywoławcza:

1 064 700 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Złotowo

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***/***, Złotowo, 82-220 Stare Pole, dla której V Wydz. Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Malborku (adres: ul. 17 Marca 3/82-200, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze GD1M/***/***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa położona w obrębie Złotowo, w gminie Stare Pole - działka ewidencyjna nr ***/*** o pow. 519 m2 położona w strefie zabudowy zagrodowej (według ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 925 zł

28,76 zł/m²

519 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Złotowo

Cena wywoławcza:

14 925 zł

28,76 zł/m²

519 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy brak, Kaczynos, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 17 Marca 3, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem wyceny jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Kaczynos - działka ewidencyjna nr ***/*** o pow. 618 m2, stanowiąca według miejscowego planu zagospodarowania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 750 zł

4,45 zł/m²

618 m²

Termin: 2025-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

Cena wywoławcza:

2 750 zł

4,45 zł/m²

618 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole, Krasnołęka

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Krasnołęka ***/***, 82-200 Stare Pole, dla którego Sąd Rejonowy w Malborku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 17 marca 3, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze GD1M/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomość stanowiąca udział dłużników po 1/2 każdy, położona w Krasnołęce ***/***, gmina Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku Wydział Ksiąg Wieczystych ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 666,67 zł

570 zł/m²

47 m² 1 pokój

Termin: 2025-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole, Krasnołęka

Cena wywoławcza:

26 666,67 zł

570 zł/m²

47 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Kaczynos, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 17 Marca ***, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze GD1M/***/1.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 14:00.

Suma oszacowania wynosi 5 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 750 zł

4,45 zł/m²

618 m²

Termin: 2025-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

Cena wywoławcza:

2 750 zł

4,45 zł/m²

618 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

malborski, gm. Stare Pole, Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. Marynarki Wojennej ***, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Poczty Gdańskiej 19, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 608 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 456 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

456 000 zł

Termin: 2024-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Cena wywoławcza:

456 000 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Parwark

- nieruchomości położonej przy PARWARK , 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 17 Marca 3, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość o pow. 0,1513 ha tj. 1513 m2 zabudowana parterowym, częściowo podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

135 000 zł

2 422 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2024-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Parwark

Cena wywoławcza:

135 000 zł

2 422 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Kaczynos, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. 17 Marca 3, Malbork, 82-200 Malbork) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 5 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 125,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

4 125 zł

6,66 zł/m²

619 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

Cena wywoławcza:

4 125 zł

6,66 zł/m²

619 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-25

Cena wywoławcza:

4 125 zł

6,67 zł/m²

618 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

malborski, gm. Stare Pole, Kaczynos

Cena wywoławcza:

4 125 zł

6,67 zł/m²

618 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Złotowo

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Złotowo, 82-220 Stare Pole, dla której Sąd Rejonowy w Malborku Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w obrębie Złotowo, 82-220 gmina Stare Pole, stanowiącej działkę ewid. nr 66 o pow. 1600 m2, położonej w strefie zabudowy zagrodowej (według studium). Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 109,44 m2, częśc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 775 zł

245 zł/m²

109 m²

Termin: 2021-08-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

malborski, gm. Stare Pole, Złotowo

Cena wywoławcza:

26 775 zł

245 zł/m²

109 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości