Przetargi Urzędów Miast: pucki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Puck, Ślusarska

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

Burmistrz Miasta Puck ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości położonych w mieście Puck

_Lp._

_Nieruchomość:_

_numer działki, położenie, _

_opis nieruchomości_

_Powierzchnia działki
w m2_

w MPZP _

1.

dz. nr 332

(obr.2 m.5)

ul. Ślu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 000 zł

287 zł/m²

677 m²

Termin: 2022-07-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

Puck, Ślusarska

Cena wywoławcza:

194 000 zł

287 zł/m²

677 m²

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

_Lp._

_Nieruchomość:_

_numer działki, położenie, _

_opis nieruchomości_

_Powierzchnia działki
w m2_

w MPZP _

1.

dz. nr 332

(obr.2 m.5)

ul. Ślu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Ostrowo

...odbędzie się dnia 15 czerwca 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 09 czerwca 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 0000 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

192 zł/m²

1 352 m²

Termin: 2022-06-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Ostrowo

Cena wywoławcza:

260 000 zł

192 zł/m²

1 352 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Puck, Adama Mickiewicza

...odbędzie się dnia 19.05.2022 r. w Urzędzie Miasta Puck przy ul. 1-go Maja 13 (pok. nr 115, I piętro) o godzinie 9:30.

Inne informacje:

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej, w polskich złotych, w wysokości 700.000 zł należy wpłacić na konto Urzędu Miasta Puck nr 22 1160 2202 0000 0001 6285 3611 Bank Millennium, w nieprzekraczalnym terminie 13.05.2022 r. Terminem wniesienia wadium określa się datę, do której środki finansowe muszą wpłynąć na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 900 000 zł

309 zł/m²

12 618 m²

Termin: 2022-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

Puck, Adama Mickiewicza

Cena wywoławcza:

3 900 000 zł

309 zł/m²

12 618 m²

Inne informacje:

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Rozewie

...odbędzie się dnia 12 maja 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 190 000,00 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 06 maja 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

972 650 zł

350 zł/m²

2 779 m²

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Rozewie

Cena wywoławcza:

972 650 zł

350 zł/m²

2 779 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo, Żwirowa

...odbędzie się dnia 11 maja 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 160 000,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 05 maja 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 0000 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 600 zł

213 zł/m²

3 766 m²

Termin: 2022-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo, Żwirowa

Cena wywoławcza:

800 600 zł

213 zł/m²

3 766 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo

...odbędzie się dnia 28 kwietnia 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 22 kwietnia 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 0000 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

425 zł/m²

2 352 m²

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

425 zł/m²

2 352 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Jastrzębia Góra, Aleksandra de Rosse

...odbędzie się dnia 26 kwietnia 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro. IV. Wadium Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 19 000,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr __35 8348 00poka...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

322 zł/m²

295 m²

Termin: 2022-04-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

95 000 zł

322 zł/m²

295 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo, Aleksandra De Rosse

...odbędzie się dnia 26 kwietnia 2022r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 19 000,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 20 kwietnia 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

322 zł/m²

295 m²

Termin: 2022-04-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Władysławowo, Aleksandra De Rosse

Cena wywoławcza:

95 000 zł

322 zł/m²

295 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Rozewie

...odbędzie się dnia 01 kwietnia 2022r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego we Władysławowie przy ul. Gen. J. Hallera 19, w pok. nr 322, III piętro.

IV. Wadium

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej w polskich złotych, w wysokości 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych 00/100), należy uiścić w nieprzekraczalnym terminie do 28 marca 2022r. Wpłaty wadium należy dokonać na rachunek bankowy Gminy Władysławowo nr 35 8348 0003 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

325 400 zł

268 zł/m²

1 213 m²

Termin: 2022-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

pucki, gm. Władysławowo, Rozewie

Cena wywoławcza:

325 400 zł

268 zł/m²

1 213 m²

IV. Wadium

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Władysławowo
Przetarg na działkę

Puck, Marynarska

...odbędzie się dnia 09.03.2022 r. w Urzędzie Miasta Puck przy ul. 1-go Maja 13 (pok. nr 115, I piętro) o godzinie 9:30.

Inne informacje:

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie gotówkowej, w polskich złotych, w wysokości 100.000 zł należy wpłacić na konto Urzędu Miasta Puck nr 22 1160 2202 0000 0001 6285 3611 Bank Millennium, w nieprzekraczalnym terminie 03.03.2022 r. Terminem wniesienia wadium określa się datę, do której środki finansowe muszą wpłynąć na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

520 000 zł

2 708 zł/m²

192 m²

Termin: 2022-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

Puck, Marynarska

Cena wywoławcza:

520 000 zł

2 708 zł/m²

192 m²

Inne informacje:

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

Puck

...odbędzie się dnia 23.11.2021 r. w Urzędzie Miasta Puck przy ul. 1-go Maja 13 (pok. nr 115, I piętro) o godzinie 9:00.

Inne informacje:

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium. Wadium w formie pieniężnej, w polskich złotych, w wysokości 15.000 zł należy wpłacić na konto Urzędu Miasta Puck nr 22 1160 2202 0000 0001 6285 3611 Bank Millennium, w nieprzekraczalnym terminie 17.11.2021 r. Terminem wniesienia wadium określa się datę, do której środki finansowe muszą wpłynąć na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

115 zł/m²

1 247 m²

Termin: 2021-11-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
Przetarg na działkę

Puck

Cena wywoławcza:

143 000 zł

115 zł/m²

1 247 m²

Inne informacje:

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Puck
         
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości