Przetargi nieruchomości: Redzikowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Karzcino (nr obrębu 0012) jako: • działka nr 214/12 o pow. 0,1614 ha, w tym: grunty rolne w klasie RV o pow. 0,1614 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00051903/1. Działy III i IV księgi wieczystej wolne od wpisów. Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 930 zł

40,85 zł/m²

1 614 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Cena wywoławcza:

65 930 zł

40,85 zł/m²

1 614 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Karzcino (nr ewidencyjny obrębu 0012), gmina Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie jako działki nr 180/11, 180/12 o powierzchni łącznej 0,0962 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00042703/3 oraz SL1S/00042704/09. Działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów. Powierzchnia ogólna nieruchomości wynosi 0,0962 ha, oznaczona w ew...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 999 zł

38,46 zł/m²

962 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Karżcino

Cena wywoławcza:

36 999 zł

38,46 zł/m²

962 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Wrzeście Kępno

Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Wrzeście-Kępno (nr ewidencyjny obrębu 0034), gmina Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie jako działka nr 293 o powierzchni 0,0378 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00056562/3 Działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów. Powierzchnia ogólna nieruchomości wynosi 0,0378 ha, oznaczona w ewidencji gruntów jako użytki: • grunt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 920 zł

10,37 zł/m²

378 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo, Wrzeście Kępno

Cena wywoławcza:

3 920 zł

10,37 zł/m²

378 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

...odbędzie się 30 stycznia 2025 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy
Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

Wadium należy wnieść w pieniądzu najpóźniej do dnia 23 stycznia 2025 roku do kasy
tut. Urzędu Gminy lub przelewem na konto Gminy Redzikowo BNP Paribas Bank Polska
S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

80,51 zł/m²

1 416 m²

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

114 000 zł

80,51 zł/m²

1 416 m²

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

80,50 zł/m²

1 205 m²

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

97 000 zł

80,50 zł/m²

1 205 m²

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 000 zł

54,70 zł/m²

3 053 m²

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

167 000 zł

54,70 zł/m²

3 053 m²

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.

S.A. nr 52 1600 0003 1852 7858 2000 0001....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

...odbędzie się 19 grudnia 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy
Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk:
- o godzinie 8,00 działki nr 167/337, 167/339, 167/343 – 167/348;
- o godzinie 9,00 działki nr 167/349 – 167/358;
- o godzinie 10,00 działki nr 167/359 – 167368.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
Uwaga! Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wymaganego wadium na
działkę z podaniem numeru.
Wadium należy wnieść w pieniądzu najpóźniej do dnia 12 grudnia 2024 roku do k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

101 zł/m²

855 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

86 000 zł

101 zł/m²

855 m²

Redzikowo, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk:
- o godzinie 9,00 działki nr 167/349 – 167/358;
- o godzinie 10,00 działki nr 167/359 – 167368.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
działkę z podaniem numeru.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem – garażem (nr ewidencyjny budynku – 30) oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Redzikowo (nr ewidencyjny obrębu 0021), gmina Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie jako działka nr 3/206 o powierzchni 0,0029 ha oraz udział 8/100 w działce 3/219 o ogólnej powierzchni 0,0230 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00036534/2 oraz SL1S/00065090/9. Powierzchnia nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 797 zł

407 zł/m²

29 m²

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

11 797 zł

407 zł/m²

29 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem – garażem (nr ewidencyjny budynku – 35) oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Redzikowo (nr ewidencyjny obrębu 0021), gmina Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie jako działka nr 3/214 o powierzchni 0,0023 ha oraz udział 7/100 w działce 3/219 o ogólnej powierzchni 0,0230 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00036534/2 oraz SL1S/00065090/9. Powierzchnia nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 164 zł

398 zł/m²

23 m²

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

9 164 zł

398 zł/m²

23 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Przedmiotem sprzedaży jest część nieruchomości rolnej położonej w gminie Redzikowo oznaczonej w ewidencji gruntów obrębu Płaszewko, w skład której wchodzi: Udział 5/1000 nie wydzielonej części wspólnej w działce oznaczonej nr 122 o powierzchni ogólnej 7,72 ha, w tym: • grunty orne w klasach: RIIIb – 3,28 ha, RIVa – 1,76 ha, RIVb – 1,94 ha, RV – 0,73 • inne tereny zabudowane Bi – 0,01 ha. Sprzedawany udział stanowi prawo do użytkowania ogródka nr 2 (według sporządzonej mapy użytkowania ogródków) ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 455 zł

0,04 zł/m²

77 200 m²

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

3 455 zł

0,04 zł/m²

77 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem – garażem (nr ewidencyjny budynku – 35) oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Redzikowo (nr ewidencyjny obrębu 0021), gmina Redzikowo, powiat słupski, województwo pomorskie jako działka nr 3/210 o powierzchni 0,0023 ha oraz udział 7/100 w działce 3/219 o ogólnej powierzchni 0,0230 ha. Dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Słupsku Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzona jest księga wieczysta nr SL1S/00036534/2 oraz SL1S/00065090/9. Powierzchnia nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 164 zł

398 zł/m²

23 m²

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

9 164 zł

398 zł/m²

23 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

...odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Redzikowo, ul.
Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
Uwaga! Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wymaganego wadium na działkę z
podaniem numeru.
Wadium należy wnieść w pieniądzu najpóźniej do dnia 18 kwietnia 2024 roku do kasy tut.
Urzędu Gminy lub przelewem na konto Gminy Redzikowo BNP Paribas Bank Polska S.A. nr 52
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

80,51 zł/m²

1 416 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

114 000 zł

80,51 zł/m²

1 416 m²

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 000 zł

54,70 zł/m²

3 053 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

167 000 zł

54,70 zł/m²

3 053 m²

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

80,12 zł/m²

1 011 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

81 000 zł

80,12 zł/m²

1 011 m²

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

80,50 zł/m²

1 205 m²

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
Przetarg na działkę

słupski, gm. Słupsk, Redzikowo

Cena wywoławcza:

97 000 zł

80,50 zł/m²

1 205 m²

Sportowa 34, 76-200 Słupsk o godzinie 10,00.
6. Warunki przystąpienia do przetargu:
podaniem numeru.
1600 0003 1852 7858 2000 0001.
W związku z usłu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-25

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Redzikowo
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości