Licytacje komornicze: Łoza

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

sztumski, gm. Stary Targ, Łoza

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA O NR KW ***

Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr *** – stanowi działkę o nr ***/***, która jest częścią kompleksu zabudowy byłego Zakładu produkcyjnego ubojni trzody i bydła w Łozie.

Działka gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,0986 ha – niezabudowana, zgodnie z ewidencją gruntów sklasyfikowana jako grunt orny klasy III a i IIIb. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 450 zł

9,58 zł/m²

986 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sztumski, gm. Stary Targ, Łoza

Cena wywoławcza:

9 450 zł

9,58 zł/m²

986 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA O NR KW ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

sztumski, gm. Stary Targ, Łoza

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWNA ***

Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca działkę ewidencyjną nr ***/***, położona w obrębie ewidencyjnym Łoza, jednostka ewidencyjna Stary Targ, powiat sztumski, dla której Sąd Rejonowy w Kwidzynie VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sztumie (adres: ul. Mickiewicza ***, Sztum, 82-400 Sztum) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Działka nr ***/*** o powierzchni 0,04 ha – zabudowana bud...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 666,67 zł

558 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

sztumski, gm. Stary Targ, Łoza

Cena wywoławcza:

18 666,67 zł

558 zł/m²

34 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWNA ***