Przetargi i licytacje nieruchomości: wąbrzeski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Myśliwiec

...pierwsza licytacja nieruchomości własnością dłużnika: ***, położonej przy ,Myśliwiec, 87-200 Wąbrzeźno, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr 372 o pow. 1,27 HA zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 44,60 m2 składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, sieni oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 61 m2. Grunt położony jest w sąsiedztwie jeziora Sitno z dostępem do drogi public...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 500 zł

1 648 zł/m²

45 m²

Termin: 2023-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Myśliwiec

Cena wywoławcza:

73 500 zł

1 648 zł/m²

45 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wąbrzeźno, Podzamcze

...druga licytacja nieruchomości [=nieruchomość]będącej własnością dłużnika*** położonej przy ul. Podzamcze 11, 87-200 Wąbrzeźno, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr 441/2 o pow. 0,2212 HA zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 186,35 m2 i powierzchni netto 288,46 m2. składający się z : Parter : Wykusz, salon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, sień, hol Piętro: 3 p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

610 666,67 zł

3 277 zł/m²

186 m² 3 pokoje

Termin: 2023-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Wąbrzeźno, Podzamcze

Cena wywoławcza:

610 666,67 zł

3 277 zł/m²

186 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Matejki

...odbędzie się dnia 2 sierpnia 2023 roku o godz. - 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta Wąbrzeźno (ul. Wolności nr 18 – sala nr 19). Warunkiem przystąpienia do przetargu na sprzedaż jest wpłacenie wadium na konto Gminy Miasto Wąbrzeźno – 07 9484 1033 2319 1806 1080 0006 do dnia 28 lipca 2023 r. włącznie.

Szczegółowych informacji na temat przetargu udzielają pracownicy Wydziału Inwestycji, Gospodarki Gruntami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Wąbrzeźno ul. Wolności nr 18, pokój nr 2 , tel. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 483 555 zł

431 zł/m²

5 769 m²

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Matejki

Cena wywoławcza:

2 483 555 zł

431 zł/m²

5 769 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w obrębie Płąchawy, gmina Płużnica, powiat wąbrzeski, stanowiącą działki nr 105/8 i nr 105/9 o łącznej powierzchni 0,6500 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW: ***. Cena wywoławcza stanowi 45% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzec...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 500 zł

45,00 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2023-07-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

292 500 zł

45,00 zł/m²

6 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w obrębie Płąchawy, gmina Płużnica, powiat wąbrzeski, stanowiącą działki nr 105/8 i nr 105/9 o łącznej powierzchni 0,6500 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW: ***. Cena wywoławcza stanowi 45% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

1 529 zł/m²

425 m²

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

650 000 zł

1 529 zł/m²

425 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płużnica

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY
Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w obrębie Płąchawy, gmina Płużnica, powiat wąbrzeski, stanowiącą działki nr 105/8 i nr 105/9 o łącznej powierzchni 0,6500 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW: ***. Cena wywoławcza stanowi 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

7 222 zł/m²

90 m² 2 pokoje

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płużnica

Cena wywoławcza:

650 000 zł

7 222 zł/m²

90 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-12

Cena wywoławcza:

650 000 zł

1 529 zł/m²

425 m²

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płużnica

Cena wywoławcza:

650 000 zł

1 529 zł/m²

425 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-12

Cena wywoławcza:

650 000 zł

7 185 zł/m²

91 m² 2 pokoje

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

650 000 zł

7 185 zł/m²

91 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Wieldządz

...odbędzie się 28-06-2023 r. od godz. 09:00 w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 800 zł

9,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Wieldządz

Cena wywoławcza:

2 800 zł

9,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Błędowo

...odbędzie się 28.06.2023 r. od godz. 11:00 co kwadrans w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 400 zł

8,78 zł/m²

501 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Błędowo

Cena wywoławcza:

4 400 zł

8,78 zł/m²

501 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Łabędź

...odbędzie się 28.06.2023 r. o godz. 12:30 w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 800 zł

23,21 zł/m²

7 616 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Łabędź

Cena wywoławcza:

176 800 zł

23,21 zł/m²

7 616 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Cymbark

...odbędzie się 28.06.2023 r. o godz. 10:30 w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

2,16 zł/m²

1 853 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Cymbark

Cena wywoławcza:

4 000 zł

2,16 zł/m²

1 853 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Czaple

...odbędzie się 28.06.2023 r. o godz. 10:00 w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 600 zł

1,75 zł/m²

1 488 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Czaple

Cena wywoławcza:

2 600 zł

1,75 zł/m²

1 488 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wąbrzeski, gm. Płużnica, Nowa Wieś Królewska

...pierwsza licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości będącej własnością dłużnika*** w likwidacji w Nowej Wsi Królewskiej, położonej przy ,Nowa Wieś Królewska, 87-214 Płużnica, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka nr 242/24 - grunt o pow. 0,11 HA oddany w użytkowanie wieczyste i budynki stanowiące odrębną własność. Charakterystyka obiektów: 1. Budynek magazynowy z częścią warsztatową o pow. 2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

108 000 zł

98,18 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2023-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wąbrzeski, gm. Płużnica, Nowa Wieś Królewska

Cena wywoławcza:

108 000 zł

98,18 zł/m²

1 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Pływaczewo

...pierwsza licytacja nieruchomości własnością dłużnika: *** położonej przyPływaczewo, 87-200 Wąbrzeźno, dla której Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczo garażowym oraz działka niezabudowana, oznaczone numerami 316/3 oraz 316/4 o pow. 1,1544 HA Działka 316/3 jest zabudowana budynkiem dawnego dworu z poddaszem oraz budynkiem godpodarczo garażowym z kotłownią. Budyn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

421 500 zł

1 814 zł/m²

232 m²

Termin: 2023-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Pływaczewo

Cena wywoławcza:

421 500 zł

1 814 zł/m²

232 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości