Przetargi nieruchomości: gm. Książki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

...odbędzie się 20 maja 2026 r. o godz. 12.00 i 12.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Osieczek

...odbędzie się w dniu 24 lutego 2023 r. o godzinie 900 w Urzędzie Gminy Książki, ul. Bankowa 4, w salce – II piętro wg ustalonego
regulaminu przetargu.
Ww. nieruchomość będąca przedmiotem przetargu nie jest obciążona żadnymi zobowiązaniami ani ograniczonymi prawami rzeczowymi.
Ww. działka stanowi przedmiot umowy dzierżawy obowiązującej do dnia 31.08.2023 r. Zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego - nabywca wstępuje
w stosunek obowiązującej dzierżawy na miejsce zbywcy.
Nabywca nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 642 zł

7,58 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2023-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Książki
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Osieczek

Cena wywoławcza:

13 642 zł

7,58 zł/m²

1 800 m²

regulaminu przetargu.
w stosunek obowiązującej dzierżawy na miejsce zbywcy.
Nabywca nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Książki
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

...odbędzie się 11.01.2022 roku od godz. 13.00 do godz.13.30 w Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznik...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

3,00 zł/m²

1 951 m²

Termin: 2022-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

Cena wywoławcza:

5 500 zł

3,00 zł/m²

1 951 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości