Przetargi nieruchomości: świętokrzyskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Ociesęki

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Raków, obręb Ociesęki działki nr: 286/3 o pow. ewid. 0.3100, nr: 286/2 o pow. ewid. 0.3200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6300 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,4500 ha; RIVa/R - 0,0900 ha; RIVb/Br - 0,0040 ha; ŁIII/Ł - 0,0660 ha; ŁIV/Ł - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00041407/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 940 zł

4,75 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Ociesęki

Cena wywoławcza:

29 940 zł

4,75 zł/m²

6 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Trzemosna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Daleszyce, obręb Trzemosna działka nr: 169/2 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0300 ha; RVI/R - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00135036/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

18,18 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Trzemosna

Cena wywoławcza:

20 000 zł

18,18 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Życiny

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Raków, obręb Życiny działki nr: 1091/2 o pow. ewid. 0.4800, nr: 1091/1 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2000 ha; RIVb/R - 0,2300 ha; RV/R - 0,1500 ha; RVI/R - 0,1000 ha; PsV/Ps - 0,0600 ha; LsV/Ls - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00163278/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 180 zł

10,28 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Życiny

Cena wywoławcza:

80 180 zł

10,28 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Raków, obręb Wólka Pokłonna działka nr: 431 o pow. ewid. 0.3400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3400 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1L/00118154/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 990 zł

16,17 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Raków, Wólka Pokłonna

Cena wywoławcza:

54 990 zł

16,17 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Nowek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat kielecki, gmina Łopuszno, obręb Nowek działki nr: 125/2 o pow. ewid. 0.2114, nr: 125/3 o pow. ewid. 0.0891, nr: 125/1 o pow. ewid. 0.1687. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4692 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2114 ha; PsV/S - 0,0891 ha; PsV/Br - 0,1687 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1W/00027147/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 220 zł

6,23 zł/m²

4 692 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Łopuszno, Nowek

Cena wywoławcza:

29 220 zł

6,23 zł/m²

4 692 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Nowiny

dot. drugiego przetargu ustnego nieograniczonego

Przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0935 ha, położonej w miejscowości Wola Murowana, w obrębie geodezyjnym Wola Murowana w Gminie Nowiny. Nieruchomość ta jest oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 354/6. Dla niniejszej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowiny, prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Kie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

120 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowiny
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Sitkówka-Nowiny, Wola Murowana

Cena wywoławcza:

112 000 zł

120 zł/m²

935 m²

Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Nowiny

dot. drugiego przetargu ustnego nieograniczonego

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Nowiny
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Rytwiany, Tuklęcz

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 roku (środa) godz. 1000 w siedzibie Urzędu
Gminy Rytwiany, przy ul. Staszowskiej 15, pokój nr 3 (sala narad) - parter.

Osoby biorące udział w przetargu winny zapoznać się z przedmiotem przetargu przed dniem
przetargu.

VI. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wplacenie wadium w pieniądzu (PLN),
w wysokości 10 020,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy dwadzieścia złotych 00/100), w tytule
przelewu: „wadium - przetarg na sprzedaż dzialki o nr ew. 594/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 200 zł

100 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Rytwiany
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Rytwiany, Tuklęcz

Cena wywoławcza:

100 200 zł

100 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Rytwiany
Przetarg na działkę

Starachowice

Prezydent Miasta Starachowice ogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczony, na sprzedaż część nieruchomości gruntowej Gminy Starachowice, położonej w Starachowicach przy ul. Leśnej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Starachowice obrębu 0005 jako działki numer 1/10 i 4/138 o łącznej powierzchni 0,3409 ha, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Starachowicach prowadzi księgę wieczystą nr KI1H/00032079/0.

Cena wywoławcza brutto do czwartego przetargu wynosi 1 845 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

541 zł/m²

3 409 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Starachowicach
Przetarg na działkę

Starachowice

Cena wywoławcza:

1 845 000 zł

541 zł/m²

3 409 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Starachowicach
Przetarg na działkę

Kielce, Białogon, Tartaczna

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Kielce, Rynek 1, sala 112, I piętro, w dniu
19 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 10.00.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie w pieniądzu podanego wyżej wadium,
w terminie do dnia 13 maja 2026 r. na konto Urzędu Miasta Kielce ING Bank Śląski SA
nr: 29 1050 1461 1000 0023 5322 5903, ze wskazaniem nieruchomości, której wpłata
dotyczy.
W przypadku wpłacenia wadium w formie przelewu bankowego wpłata winna być dokonana
odpowiednio wcześniej t...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

392 zł/m²

586 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kielce
Przetarg na działkę

Kielce, Białogon, Tartaczna

Cena wywoławcza:

230 000 zł

392 zł/m²

586 m²

19 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 10.00.
dotyczy.
odpowiednio wcześniej t...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kielce
Przetarg na obiekt / lokal

Staszów, Nasienna

Syndyk masy upadłości ***w Staszowie zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup zorganizowanej części przedsiębiorstwa, stanowiącej składniki masy upadłości określone i wycenione w operacie szacunkowym oraz raporcie z wyceny ruchomości w opisie i oszacowaniu sporządzonym
przez Przedsiębiorstwo Usługowe HOLOX s.c. w miesiącu grudzień 2025r, które łącznie pełnią nieodłączną infrastrukturę przygotowaną do prowadzenia działalności w branży hotelarsko- gastronomiczno-usługowej, w skład którego ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 856 434 zł

448 zł/m²

6 382 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Staszów, Nasienna

Cena wywoławcza:

2 856 434 zł

448 zł/m²

6 382 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR II/2026 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ

W KIELCACH PRZY ULICY WESOŁEJ 47/49.

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr II/2026, zwanego dalej „Przetargiem” jest udział w wysokości __360pokaż telefon części w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości grunto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 222 000 zł

959 zł/m²

1 274 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Kielce, Centrum, Wesoła

Cena wywoławcza:

1 222 000 zł

959 zł/m²

1 274 m²

OGŁOSZENIE W SPRAWIE II PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności

Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie,

ul. Świętokrzyska 36,

00-116 Warszawa

W KIELCACH PRZY ULICY WESOŁEJ 47/49.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE
ogłasza:

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Daieszyce położonych
w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/38

126/41

Powierzchnia
[ha]

0,0914

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

83.600,00

Wadium [zł]

8.360,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 600 zł

91,47 zł/m²

914 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

Cena wywoławcza:

83 600 zł

91,47 zł/m²

914 m²

BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE
ogłasza:

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/38

126/41

Powierzchnia
[ha]

0,0914

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

83.600,00

Wadium [zł]

8.360,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budyn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/33

Powierzchnia
[ha]

0,0861

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

78.850,00

Wadium [zł]

7.885,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budynek
Urzędu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 850 zł

91,58 zł/m²

861 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

Cena wywoławcza:

78 850 zł

91,58 zł/m²

861 m²

BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE
ogłasza:

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/33

Powierzchnia
[ha]

0,0861

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

78.850,00

Wadium [zł]

7.885,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budynek
Urzędu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/42

Powierzchnia
[ha]

0,1183

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

107.350,00

Wadium [zł]

10.735,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budynek
Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 350 zł

90,74 zł/m²

1 183 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach
Przetarg na działkę

kielecki, gm. Daleszyce, Borków

Cena wywoławcza:

107 350 zł

90,74 zł/m²

1 183 m²

BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE
ogłasza:

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

w obrębie 0001 Borków, gmina Daleszyce, powiat kielecki:

Numer
działki

126/42

Powierzchnia
[ha]

0,1183

Ozn.
użytku

Bz

Obręb
geodezyjny

0001 Borków

Cena
wywoławcza***
[zł]

107.350,00

Wadium [zł]

10.735,00

Numer
księgi wieczystej

KI1L/00010014/1

Miejsce przetargu: budynek
Urzę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach
Przetarg na działkę

Kielce, Świerkowa

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Kielce, Rynek 1, sala 112,
I piętro, w dniu 15 maja 2026 r. (piątek), godzina 11.00.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie w pieniądzu podanego wyżej
wadium, w terminie do dnia 11 maja 2026 r. na konto Urzędu Miasta Kielce ING
Bank Śląski SA nr: 29 1050 1461 1000 0023 5322 5903, ze wskazaniem
nieruchomości, której wpłata dotyczy.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

425 zł/m²

471 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kielce
Przetarg na działkę

Kielce, Świerkowa

Cena wywoławcza:

200 000 zł

425 zł/m²

471 m²

I piętro, w dniu 15 maja 2026 r. (piątek), godzina 11.00.
nieruchomości, której wpłata dotyczy.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kielce
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości