Licytacje komornicze: Janina

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

działka nr. ***/*** , ***/*** o pow. 2 1672 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 103 m kw

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 600 zł

2,29 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

1 600 zł

2,29 zł/m²

700 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 266,67 zł

2,11 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

1 266,67 zł

2,11 zł/m²

600 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 466,67 zł

2,27 zł/m²

646 m²

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

1 466,67 zł

2,27 zł/m²

646 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 533,33 zł

1,11 zł/m²

1 385 m²

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

1 533,33 zł

1,11 zł/m²

1 385 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

285 000 zł

2 767 zł/m²

103 m²

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

285 000 zł

2 767 zł/m²

103 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

DZIAŁKA NR. ***/*** , ***/*** O POW. 2 1672 HA

Adres nieruchomości
28-100 Janina, poczta Busko-Zdrój

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy *** a, Janina, 28-100 Busko-Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju (adres: ul. Kościuszki 5, Busko-Zdrój, 28-100 Busko-Zdrój) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
działka nr. ***/1 o powierzchni 2,1398 ha oraz działka nr ***/6 o powierzchni 0,0274 ha stanowiąca drogę dojazdową zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 103 m2

Suma oszacowania w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 725 zł

1,25 zł/m²

1 385 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

buski, gm. Busko-Zdrój, Janina

Cena wywoławcza:

1 725 zł

1,25 zł/m²

1 385 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości