Przetargi KOWR: gm. Końskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Nowy Kazanów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Nowy Kazanów działka nr: 177 o pow. ewid. 0.5200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5200 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1000 ha; LsV/Ls - 0,4200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00020548/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 190 zł

3,50 zł/m²

5 200 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Nowy Kazanów

Cena wywoławcza:

18 190 zł

3,50 zł/m²

5 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Sierosławice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Sierosławice działka nr: 170 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1200 ha; LsV/Ls - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00015843/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 120 zł

4,06 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Sierosławice

Cena wywoławcza:

8 120 zł

4,06 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Proćwin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Proćwin działka nr: 686 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0400 ha; RV/R - 0,0500 ha; LsV/Ls - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00004974/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 740 zł

3,12 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Proćwin

Cena wywoławcza:

3 740 zł

3,12 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Proćwin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE, powiat konecki, gmina Końskie, obręb Proćwin działka nr: 164 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (RVI/Lzr - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KI1K/00004974/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

3,40 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Proćwin

Cena wywoławcza:

5 100 zł

3,40 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Końskie, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 3

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości. Szczegółowe informacje podane są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 040 zł

3,42 zł/m²

1 183 m²

Termin: 2024-04-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Końskie, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 3

Cena wywoławcza:

4 040 zł

3,42 zł/m²

1 183 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Końskie, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 3

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 140 zł

3,49 zł/m²

901 m²

Termin: 2024-04-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Końskie, ŚWIĘTOKRZYSKIE Obręb 3

Cena wywoławcza:

3 140 zł

3,49 zł/m²

901 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 120 zł

5,30 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

14 120 zł

5,30 zł/m²

2 666 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 480 zł

3,68 zł/m²

2 848 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

10 480 zł

3,68 zł/m²

2 848 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 380 zł

3,08 zł/m²

773 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

2 380 zł

3,08 zł/m²

773 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 740 zł

3,05 zł/m²

2 862 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

8 740 zł

3,05 zł/m²

2 862 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 740 zł

3,05 zł/m²

2 862 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

8 740 zł

3,05 zł/m²

2 862 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 130 zł

2,91 zł/m²

1 765 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

5 130 zł

2,91 zł/m²

1 765 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 290 zł

4,18 zł/m²

4 141 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Rogów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

17 290 zł

4,18 zł/m²

4 141 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Kornica, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 170 zł

1,97 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Kornica, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

2 170 zł

1,97 zł/m²

1 100 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Nowy Sokołów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działek.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działek. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym ogłoszeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 170 zł

1,97 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2024-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

konecki, gm. Końskie, Nowy Sokołów, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Cena wywoławcza:

2 170 zł

1,97 zł/m²

1 100 m²

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działek.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości