Przetargi nieruchomości: gm. Ćmielów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

ostrowiecki, gm. Ćmielów, Wólka Wojnowska

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym sygn. akt KI1L/GUp/42/2025 ogłasza przetarg na sprzedaż

prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w m. Wólka Wojnowska, adres: Wólka Wojnowska ***, 27-440 Ćmielów, dla której Sąd Rejonowy w Opatowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***, składającej się z działek ewidencyjnych numer *** o łącznej powierzchni 0,2015 ha.

Cena wywoławcza wynosi 76 100,00 zł (słownie: siedemdziesiąt sześć tysięcy sto złot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 100 zł

1 812 zł/m²

42 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na dom

ostrowiecki, gm. Ćmielów, Wólka Wojnowska

Cena wywoławcza:

76 100 zł

1 812 zł/m²

42 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Syndyk - Szarek Wydro
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

10 920 zł

3,46 zł/m²

3 159 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

10 920 zł

3,46 zł/m²

3 159 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

6 970 zł

4,65 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Ćmielów, Podgórze

Cena wywoławcza:

6 970 zł

4,65 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

17 800 zł

3,32 zł/m²

5 363 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

17 800 zł

3,32 zł/m²

5 363 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,06 zł/m²

5 627 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

17 200 zł

3,06 zł/m²

5 627 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

15 560 zł

3,42 zł/m²

4 553 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

15 560 zł

3,42 zł/m²

4 553 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

31 880 zł

3,39 zł/m²

9 414 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

31 880 zł

3,39 zł/m²

9 414 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Cena wywoławcza:

8 080 zł

2,96 zł/m²

2 728 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

8 080 zł

2,96 zł/m²

2 728 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Ćmielów, Podgórze

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 970 zł

4,65 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrowiecki, gm. Ćmielów, Podgórze

Cena wywoławcza:

6 970 zł

4,65 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

26 960 zł

3,09 zł/m²

8 731 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

23 400 zł

3,37 zł/m²

6 939 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Cena wywoławcza:

31 880 zł

3,39 zł/m²

9 414 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

31 880 zł

3,39 zł/m²

9 414 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Cena wywoławcza:

10 920 zł

3,46 zł/m²

3 159 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ćmielów, Miasto

Cena wywoławcza:

10 920 zł

3,46 zł/m²

3 159 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości