Przetargi KOWR: sandomierski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Zawichost,
gmina Zawichost, powiat sandomierski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna, określona w wykazie podanym do publicznej wiadomości
w sposób zwyczajowo przyjęty w dniach od 12.01.2026 r. do 27.01.2026 r. opis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach

ogłasza III przetarg ustny nieograniczony (licytacje)
na sprzedaż
gmina Zawichost, powiat sandomierski, woj. świętokrzyskie.
I. PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Zawichost

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

78 300 zł

30,38 zł/m²

2 577 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

78 300 zł

30,38 zł/m²

2 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

27 000 zł

8,68 zł/m²

3 109 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Cena wywoławcza:

42 100 zł

15,04 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

42 100 zł

15,04 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości