P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości gruntowej składającej się z działki nr *** o pow. 0,4900 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym parterowym, wolnostojącym, jednorodzinnym o pow. 157 mkw. wykonanym w konstrukcji murowanej na podstawie gotowego projektu „Złota Reneta”. Nieruchomość położona jest w obrębie 0020 Skwirzowa ***, Gmina Łoniów, powiat sandomierski, województwo świętokrzyskie. Nieruchomość opisana jest w księdze wieczystej KW ***. Na działce znajdują się...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

461 190 zł

2 938 zł/m²

157 m²

Termin: 2025-10-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

461 190 zł

2 938 zł/m²

157 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...druga licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ul. ***, 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 2a, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1S/***/5.

Opis nieruchomości:

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w obrębie 0013 Łoniów, gmina Łoniów w powiecie sandomierskim, województwie świętokrzyskim. Geodezyjnie o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 270 zł

9,83 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2025-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

42 270 zł

9,83 zł/m²

4 300 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...druga licytacja :

- nieruchomości położonej w Wojciechowicach, Łoniów, 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 2a/27-600, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1S/***/8.

Opis nieruchomości:
1. Działka rolna, niezabudowana nr ewid. *** o pow. 200 m2, nie posiada dostępu do drogi publicznej. Suma oszacowania wynosi 370,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 247,00 zł. Licyt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 960 zł

2,78 zł/m²

7 900 m²

Termin: 2025-01-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

21 960 zł

2,78 zł/m²

7 900 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Łoniów, Koprzywnica, Skrzypaczowice, 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 2A, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
1. Działka nr ewid. ***/2 o pow. 0,56 ha położona w miejscowości Skrzypaczowice gmina Łoniów, stanowiąca las Suma oszacowania wynosi 18 500,00 zł, zaś cena wywołania ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

10 500 zł

1,62 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2024-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

10 500 zł

1,62 zł/m²

6 500 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-12-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwszy przetarg w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym *** o powierzchni 0,43 ha (rola, łąka) położonej w miejscowości Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** będącej własnością dłużnika: ***.
Suma oszacowania wynosi 84 540,00 zł, zaś cena wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

63 405 zł

14,75 zł/m²

4 300 m²

Termin: 2024-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

63 405 zł

14,75 zł/m²

4 300 m²

Suma oszacowania wynosi 84 540,00 zł, zaś cena wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Łoniów, Skrzypaczowice, Koprzywnica, Cegielnia, 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 2A, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr ewid. 112/2 o pow. 0,56 ha położona w miejscowości Skrzypaczowice gmina Łoniów, stanowi las, wartość oszacowania 18 500,00 zł, cena wywołania...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 750 zł

2,42 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2024-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

15 750 zł

2,42 zł/m²

6 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-09-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy , 27-600 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu (adres: ul. , Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomości niezabudowana, położona pod adresem: Wólka Gieraszowska (z operatu szacunkowego wynika, że w KW nr ***błędnie wpisano położenie nieruchomości tj. miejscowość Łoniów), gmina Łoniów, powiat Sandomierz, województwo świętokrzyskie,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 566,50 zł

1,90 zł/m²

8 200 m²

Termin: 2024-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

15 566,50 zł

1,90 zł/m²

8 200 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów, Wólka Gieraszowska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy , 27-600 ***, dla której (adres: ul. , Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość niezabudowana położonej pod adresem: Wólka Gieraszowska (z operatu szacunkowego wynika, że w KW nr *** błędnie wpisano położenie nieruchomości tj. miejscowość ***), gmina ***, powiat Sandomierz, województwo świętokrzyskie, objęta księgą wieczystą ***, ozn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

23 349,75 zł

0,64 zł/m²

36 540 m²

Termin: 2023-11-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów, Wólka Gieraszowska

Cena wywoławcza:

23 349,75 zł

0,64 zł/m²

36 540 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu użytkowego położonego przy ***63,Sulisławice, Łoniów, 27-670 Łoniów***, dla którego Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ***63, Sulisławice, Łoniów, 27-670 27-670***) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa w części zabudowana budynkiem handlowo - usługowym , składająca się z działek o nr ewid. 99/2 i 99/3 o łącznej pow. 0,2800 ha

Suma osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

137 316 zł

49,04 zł/m²

Termin: 2023-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

137 316 zł

49,04 zł/m²

Opis nieruchomości:

Suma osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy ,Łoniów, Skrzypaczowice, Koprzywnica, 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 2A, Sandomierz, 27-600 27-600) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działki nr ewid. 112/2, 673/1, 881/5 o łącznej pow. 0,6500 ha.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 30.01.2023 o godzinie: 10.00 .

Suma oszacowania wynosi 22 380,00 zł, zaś cena wywołani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 920 zł

2,30 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

14 920 zł

2,30 zł/m²

6 500 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 22 380,00 zł, zaś cena wywołani...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Łoniów, Skrzypaczowice, Koprzywnica, 27-670 Łoniów , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych SR Sandomierz (adres: ul. Kościuszki 2A, Sandomierz, 27-600 Sandomierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
- działka nr 112/2 o pow. 0,5600 ha, położona w miejscowości Skrzypaczowice w gminie Łoniów, suma oczacowania: 19 900,00 zł, cena wywołania 14 925,00 zł. Wysokość rękojmi 1 990,00 zł; - działka nr 673/1 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 785 zł

2,80 zł/m²

6 000 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

16 785 zł

2,80 zł/m²

6 000 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i dwoma budynkami gospodarczymi dla rolnictwa położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, w gminie Łoniów, w miejscowości Łoniów. Nieruchomość stanowi działkę ewid. nr 209 z obrębu 0013 Łoniów o pow. 7 200 m2. Na przedmiotowej działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 186,12 m2 oraz dwa budynki gospodarcze dla rol...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

174 208,50 zł

936 zł/m²

186 m²

Termin: 2022-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

174 208,50 zł

936 zł/m²

186 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. , 27-670 Łoniów, dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
1) Oznaczenie nieruchomości, jej granice, obszar, oznaczenie księgi wieczystej. Właścicielem przedmiotowej nieruchomości zgodnie z informacjami zawartymi w Podsystemie Dostępu do Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych jest ***, zgodnie z przedstawionym przez wierzyciela odpi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 950 zł

1,00 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2022-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

sandomierski, gm. Łoniów, Łoniów

Cena wywoławcza:

1 950 zł

1,00 zł/m²

1 800 m²