Przetargi KOWR: gm. Zawichost

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

głoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

głoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Linów

Cena wywoławcza:

9 450 zł

4,30 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

66 750 zł

9,14 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

26 820 zł

7,03 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

78 300 zł

27,96 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-26

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Termin: 2025-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

33 520 zł

8,79 zł/m²

3 815 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-22

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości