Przetargi KOWR: gm. Zawichost

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

34 250 zł

5,19 zł/m²

6 600 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Piotrowice

Cena wywoławcza:

34 250 zł

5,19 zł/m²

6 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

7 020 zł

5,85 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dziurów

Cena wywoławcza:

7 020 zł

5,85 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

23 360 zł

7,08 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sandomierski, gm. Zawichost, Podszyn

Cena wywoławcza:

23 360 zł

7,08 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

2 940 zł

4,90 zł/m²

600 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Piotrowice

Cena wywoławcza:

2 940 zł

4,90 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

3 920 zł

6,53 zł/m²

600 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Piotrowice

Cena wywoławcza:

3 920 zł

6,53 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zawichost

Cena wywoławcza:

60 600 zł

23,52 zł/m²

2 577 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Cena wywoławcza:

2 760 zł

5,52 zł/m²

500 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 760 zł

5,52 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Cena wywoławcza:

4 920 zł

5,47 zł/m²

900 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

4 920 zł

5,47 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Cena wywoławcza:

24 000 zł

8,57 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 000 zł

8,57 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości