Przetargi KOWR: Dąbie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Cena wywoławcza:

42 100 zł

15,04 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

42 100 zł

15,04 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

24 100 zł

8,61 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

18 000 zł

6,43 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

3 690 zł

4,10 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Termin: 2024-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 070 zł

4,14 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-19

Cena wywoławcza:

4 920 zł

5,47 zł/m²

900 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

4 920 zł

5,47 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Cena wywoławcza:

2 760 zł

5,52 zł/m²

500 m²

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sandomierski, gm. Zawichost, Dąbie

Cena wywoławcza:

2 760 zł

5,52 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości