Przetargi i licytacje nieruchomości: Iława

Cena wywoławcza:

71 950 zł

9,59 zł/m²

7 500 m²

Termin: 2023-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iława, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Stanowo

Cena wywoławcza:

71 950 zł

9,59 zł/m²

7 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Kopernika

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ul. Kopernika 5, 14-200 Iława, dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Iławie (adres: ul. ul. Mikołaja Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 54,36 m2, położonego w Iławie przy ul. Kopernika 5, dla którego to prawa Wydział Ksiąg Wieczystych S...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

216 000 zł

3 974 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2023-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Kopernika

Cena wywoławcza:

216 000 zł

3 974 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Iława, Broniewskiego 3

Burmistrz Miasta Iławy ogłasza przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej budynkiem użytkowym. Przedmiotem zbycia jest prawo użytkowania wieczystego na gruncie Skarbu Państwa nieruchomości gruntowej składającej się z działek gruntu nr 1/26, 1/27, 1/28 i 1/30 o łącznej powierzchni 0,1568 ha dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę wieczystą KW nr EL1I/ 00043809/ 1 oraz prawa użytkowania wieczystego na gruncie Skarbu Państwa działki gruntu nr 1/29 o powierzchni 0,1665 ha w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 525 000 zł

472 zł/m²

3 233 m²

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Iława
Przetarg na działkę

Iława, Broniewskiego 3

Cena wywoławcza:

1 525 000 zł

472 zł/m²

3 233 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Iława
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Iława

...druga licytacja nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Mózgowo, 14-200 Iława, dla której Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Wydzielona z nieruchomości, położonej w miejscowości Mózgowo, gm. Iława, dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW 3731/1 działki gruntu nr 95/2 o powierzchni 6,23 ha (grunty orne III, IV i V kl., pastwiska) zabudowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

548 667 zł

639 zł/m²

859 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Iława

Cena wywoławcza:

548 667 zł

639 zł/m²

859 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Iława, Mózgowo

Opis nieruchomości:
Wydzielona z nieruchomości położonej w miejscowości Mózgowo, gm. Iława, dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW 3731/1 działki gruntu nr 45 o pow. 0,74 ha (łąka, nieużytek). Nieruchomość stanowi własność ***.

Suma ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 667 zł

2,25 zł/m²

7 400 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Iława, Mózgowo

Cena wywoławcza:

16 667 zł

2,25 zł/m²

7 400 m²

Opis nieruchomości:

Suma ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Iława, Dobrawy

...pierwsza licytacja nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Dobrawy ***, 14-200 Iława, dla której Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w Iławie przy ul. Dobrawy ***, dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW *** stanowiącej działkę gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,0928 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

806 250 zł

3 130 zł/m²

258 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Iława, Dobrawy

Cena wywoławcza:

806 250 zł

3 130 zł/m²

258 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Iława

Opis nieruchomości:
Wydzielona z nieruchomości położonej w miejscowości Mózgowo, gm. Iława dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW 3731/1 działki gruntu nr 27 o pow. 1,00 ha (łąka, nieużytek). Nieruchomość stanowi własność ***.

Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

22 667 zł

2,27 zł/m²

10 000 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Iława

Cena wywoławcza:

22 667 zł

2,27 zł/m²

10 000 m²

Opis nieruchomości:

Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Piotra Skargi

...druga licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy ul. Piotra Skargi 1, 14-200 Iława, dla którego Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym nr 1 położonego w Iławie przy ul. Piotra Skargi, dla którego Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW EL1I ***/8. Powierzchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

117 334 zł

3 088 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Piotra Skargi

Cena wywoławcza:

117 334 zł

3 088 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Iława, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Smolniki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 302 zł

34,12 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iława, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Smolniki

Cena wywoławcza:

143 302 zł

34,12 zł/m²

4 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iława, Wikielec

Syndyk masy upadłości w postępowaniu osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup udział w nieruchomości gruntowej niezabudowanej o łącznej powierzchni 0,3393 ha (składającej się z działki ewidencyjnej numer 12/5 o powierzchni gruntu 0,3000 ha oraz działki ewidencyjnej numer 62/5 o powierzchni gruntu 0,0393 ha) położonej w miejscowości Wikielec (obręb 0043), w gminie Iława.
1. Przedmiotem sprzedaży jest udział w prawie własności nieruchomości grun...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 700 zł

12,29 zł/m²

3 393 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Iława, Wikielec

Cena wywoławcza:

41 700 zł

12,29 zł/m²

3 393 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Iława, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kamionka

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 302 zł

80,79 zł/m²

78 m²

Termin: 2023-05-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Iława, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kamionka

Cena wywoławcza:

6 302 zł

80,79 zł/m²

78 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-10

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Piotra Skargi

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Piotra Skargi 1/20, 14-200 Iława , dla którego Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 20 w budynku wielorodzinnym położonego w Iławie przy ul. Piotra Skargi, dla którego Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW ***. Powierzchnia użytkowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

132 000 zł

3 474 zł/m²

38 m²

Termin: 2023-05-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Piotra Skargi

Cena wywoławcza:

132 000 zł

3 474 zł/m²

38 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Grunwaldzka

...druga licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są*** przy ul. Grunwaldzka 7, 14-200 Iława , dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Iławie (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 45,00 m2 położony w Iławie przy ul. Grunwaldzkiej 7/18, dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Iławie prowadzi KW *** wraz z udziałem o wielkości 62/1000 w nieruchom...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

150 006 zł

3 333 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2023-04-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Grunwaldzka

Cena wywoławcza:

150 006 zł

3 333 zł/m²

45 m² 2 pokoje

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Iława, Wiejska

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu użytkowego, którego właścicielami są*** przy ul. Wiejska, 14-200 Iława , dla którego Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Iławie (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o pow. użytkowej 76,00 m2, położonego w Iławie przy ul. Wiejskiej dla którego to prawa Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Iławie prowadzi K...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 500 zł

1 875 zł/m²

76 m²

Termin: 2023-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Iława, Wiejska

Cena wywoławcza:

142 500 zł

1 875 zł/m²

76 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Wyszyńskiego

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Wyszyńskiego 35, 14-200 Iława , dla której Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kopernika 4B, Iława, 14-200 Iława) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w Iławie przy ul. Wyszyńskiego, dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę KW *** stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym nr. 35 o powierzchni użytkowej 49,50 m2 wraz z przynależ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

137 700 zł

2 782 zł/m²

50 m² 4 pokoje

Termin: 2023-02-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Iława, Wyszyńskiego

Cena wywoławcza:

137 700 zł

2 782 zł/m²

50 m² 4 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości