Przetargi nieruchomości: Ząbrowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci:

prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej, to jest działki nr ***/6 o powierzchni całkowitej 1,0787 ha, położonej w miejscowości Ząbrowo, gmina Iława, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Iławie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW nr ***.

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci prawa własności zabudowanej ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 600 zł

3 189 zł/m²

141 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

450 600 zł

3 189 zł/m²

141 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r.
o godz. 1000 w obecności oferentów – sala konferencyjna nr 218 Urząd Gminy w Iławie ul. Andersa 2A ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

950 000 zł

2 598 zł/m²

366 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

950 000 zł

2 598 zł/m²

366 m²

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na działkę

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

...odbędzie się dnia 29 sierpnia 2025 r. o godz. 11
15 w siedzibie Urzędu Gminy w Iławie ul. Andersa 2A, sala konferencyjna nr 218.
2. Warunki udziału w przetargu: osoby chcące wziąć udziału w przetargu winny wpłacić wadium w gotówce w wysokości: 8.500,00 zł do dnia
25 sierpnia 2025 r. na rachunek bankowy Gminy Iława, prowadzony w BNP PARIBAS Bank Polski S.A. nr 08 1600 1462 1711 4776 3000 0014 z dopiskiem
„wadium działka nr 361/7, Ząbrowo”. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

32,69 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na działkę

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

85 000 zł

32,69 zł/m²

2 600 m²

...odbędzie się dnia 29 sierpnia 2025 r. o godz. 11
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Lipowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (20.03.2025 R.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 850 zł/m²

187 m² 4 pokoje

Termin: 2025-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Lipowa

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 850 zł/m²

187 m² 4 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Morelowa

...odbędzie się dnia 14 października 2024 r. o godz. 11
15 w siedzibie Urzędu Gminy Iława ul. Andersa 2A, sala nr 219.
2. Warunki udziału w przetargu: osoby chcące wziąć udziału w przetargu winny wpłacić wadium w gotówce w wysokości: 10.800,00 zł do dnia
8 października 2024 r. na rachunek bankowy Gminy Iława, prowadzony w Banku Spółdzielczym w Iławie nr 88 8831 0002 2001 0100 0680 0008 z dopiskiem
„wadium lokal 1, Ząbrowo”. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na w/w rachunek...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

1 574 zł/m²

69 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na mieszkanie

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Morelowa

Cena wywoławcza:

108 000 zł

1 574 zł/m²

69 m² 2 pokoje

...odbędzie się dnia 14 października 2024 r. o godz. 11
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Iława
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Lipowa

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.09.2024 r.). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
*** Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

533 000 zł

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Lipowa

Cena wywoławcza:

533 000 zł

*** Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (26.09.2024 r.). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 897 zł/m²

184 m² 5 pokoi

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

533 000 zł

2 897 zł/m²

184 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Syndyk Masy Upadłości Pani Joanny Anhalt (Szagała) (Sygn. Akt V GUp „of“ 139/20), ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki:

Prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 164/18 o pow. 0,0836 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalno – usługowym dwu kondygnacyjnym o pow. zabudowy 129 m.kw a pow. użytkowej 194 m. kw wraz z infrastrukturą techniczną. Nieruchomość położona jest przy ul. Szkolnej 8 w miejscowości Ząbrowo gmina Iława. Dla nieruchomości prowadzona jest Księgą wieczys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Termin: 2022-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Szkolna

Syndyk Masy Upadłości Pani Joanny Szagała (Sygn. Akt V GUp "of" 139/20 ) , ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki:
Prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 164/18 o pow. 0,0836 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalno - usługowym dwu kondygnacyjnym o pow. zabudowy 129 m.kw a pow. użytkowej 194 m. kw wraz z infrastrukturą techniczną. Nieruchomość położona jest przy ul. Szkolnej w miejscowości Ząbrowo gmina Iława. Dla nieruchomości prowadzona jest Księgą wieczystą nr. ***...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Termin: 2021-11-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo, Szkolna

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Syndyk Masy Upadłości Pani Joanna Szagała (Sygn. Akt V GUp „of“ 139/20), ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki:

Prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę nr 164/18 o pow. 0,0836 ha zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalno – usługowym dwu kondygnacyjnym o pow. zabudowy 129 m.kw a pow. użytkowej 194 m. kw wraz z infrastrukturą techniczną. Nieruchomość położona jest przy ul. Szkolnej 8 w miejscowości Ząbrowo gmina Iława. Dla nieruchomości prowadzona jest Księgą wieczystą nr. EL...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Termin: 2021-11-29

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
Przetarg na obiekt / lokal

iławski, gm. Iława, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

317 500 zł

1 637 zł/m²

194 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-29

Organizator przetargu:
Syndyk Antoni Paciorkowski
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości