Cena wywoławcza:

64 100 zł

11,69 zł/m²

5 482 m²

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

64 100 zł

11,69 zł/m²

5 482 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 500 zł

11,71 zł/m²

5 166 m²

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

60 500 zł

11,71 zł/m²

5 166 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 900 zł

11,69 zł/m²

7 008 m²

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

81 900 zł

11,69 zł/m²

7 008 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 200 zł

11,69 zł/m²

5 834 m²

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

68 200 zł

11,69 zł/m²

5 834 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

5,91 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

13 000 zł

5,91 zł/m²

2 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

19,55 zł/m²

358 m²

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

7 000 zł

19,55 zł/m²

358 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 600 zł

19,20 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

57 600 zł

19,20 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 100 zł

11,74 zł/m²

4 013 m²

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Biskupiec

Cena wywoławcza:

47 100 zł

11,74 zł/m²

4 013 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 900 zł

22,01 zł/m²

8 448 m²

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

185 900 zł

22,01 zł/m²

8 448 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

197 900 zł

22,03 zł/m²

8 984 m²

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

197 900 zł

22,03 zł/m²

8 984 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 800 zł

22,24 zł/m²

2 509 m²

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

55 800 zł

22,24 zł/m²

2 509 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,38 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2023-03-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

9 200 zł

4,38 zł/m²

2 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

13,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

15 000 zł

13,64 zł/m²

1 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 300 zł

21,72 zł/m²

244 m²

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

5 300 zł

21,72 zł/m²

244 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 200 zł

3,67 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2022-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biskupiec

Cena wywoławcza:

13 200 zł

3,67 zł/m²

3 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości