Przetargi KOWR: gołdapski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

gołdapski, gm. Gołdap, Jabłońskie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 100 zł

26,71 zł/m²

715 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

gołdapski, gm. Gołdap, Jabłońskie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

19 100 zł

26,71 zł/m²

715 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Pietraszki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

11,55 zł/m²

606 m²

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Pietraszki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

7 000 zł

11,55 zł/m²

606 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 260 zł

3,88 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

6 260 zł

3,88 zł/m²

1 613 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 640 zł

3,04 zł/m²

3 498 m²

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Żabin, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

10 640 zł

3,04 zł/m²

3 498 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Dubeninki, Białe Jeziorki, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 420 zł

3,40 zł/m²

1 596 m²

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

5 420 zł

3,40 zł/m²

1 596 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Banie Mazurskie, Jagiele, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 970 zł

3,70 zł/m²

2 693 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

9 970 zł

3,70 zł/m²

2 693 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 050 zł

16,56 zł/m²

13 468 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

223 050 zł

16,56 zł/m²

13 468 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 970 zł

3,66 zł/m²

2 994 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

10 970 zł

3,66 zł/m²

2 994 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 270 zł

3,70 zł/m²

2 773 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

10 270 zł

3,70 zł/m²

2 773 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 970 zł

3,16 zł/m²

1 573 m²

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

4 970 zł

3,16 zł/m²

1 573 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Grabowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 560 zł

3,41 zł/m²

1 630 m²

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Grabowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

5 560 zł

3,41 zł/m²

1 630 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Grabowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 120 zł

4,46 zł/m²

700 m²

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Grabowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

3 120 zł

4,46 zł/m²

700 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Główka, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 299 zł

29,78 zł/m²

816 m²

Termin: 2022-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Główka, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

24 299 zł

29,78 zł/m²

816 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 950 zł

2,85 zł/m²

2 439 m²

Termin: 2022-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

6 950 zł

2,85 zł/m²

2 439 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 730 zł

3,85 zł/m²

2 525 m²

Termin: 2022-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

9 730 zł

3,85 zł/m²

2 525 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości