Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Gołdap

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Paderewskiego

...druga licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Paderewskiego 6, 19-500 Gołdap , dla którego Sąd Rejonowy w Olecku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Sembrzyckiego 18, Olecko, 19-400 Olecko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony na piątym piętrze o powierzchni użytkowej 46,5m2, oraz pomieszczenie przynależne w piwnicy o powierzchni 3,41m2. Mieszkanie składające się z trzech pokoi, łazienki z wc i przedpo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 796 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2022-12-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Paderewskiego

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 796 zł/m²

47 m² 3 pokoje

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Gołdap, Żeromskiego

LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny usytuowany w budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Żeromskiego 1, w strefie centralnej miasta Gołdap. Położenie ogólne budynku korzystne, szczegółowe usytuowanie lokalu: parter w budynku pięciokondygnacyjnym. Budynek mieszkalny, wielorodzinny , pięciokondygnacyjny, podpiwniczony, wybudowany w technologii mieszanej w roku 1976. Wejście do lokali mieszkalnych od frontu przez klatki schodowe. Na kondygnacji usytuowane są po 3 lokale mieszkalne.

OPIS I CHAR...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

3 125 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Gołdap, Żeromskiego

Cena wywoławcza:

85 000 zł

3 125 zł/m²

27 m² 1 pokój

LOKALIZACJA

OPIS I CHAR...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Plac Zwycięstwa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Plac Zwycięstwa 15, 19-500 Gołdap, dla której Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
- lokal mieszkalny położony w Gołdapi przy ul. Plac Zwycięstwa 15 o powierzchni 61,18m2, stanowiący własność ***, dla którego Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, wraz z udziałem w części 22/100 w nieruchomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

179 250 zł

2 930 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Plac Zwycięstwa

Cena wywoławcza:

179 250 zł

2 930 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Gołdap, Tatyzy

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udziału w lokalu mieszkalnym, usytuowanego w budynku wielorodzinnym nr 9 przy ulicy Tatyzy w Gołdapi, Gmina Gołdap, powiat gołdapski, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Olecku prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie niższą niż 87 000,00 złotych.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest:

• złożenie lub przesłani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

1 693 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2022-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Karcz
Przetarg na mieszkanie

Gołdap, Tatyzy

Cena wywoławcza:

87 000 zł

1 693 zł/m²

51 m² 2 pokoje

WARUNKI SPRZEDAŻY:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest:

• złożenie lub przesłani...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Karcz
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Bitkowo

Syndyk masy upadłości zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki nieruchomości tj.: 1. Przysługujący upadłej *** (sygn. akt VIII GUp 229/21):  udział wynoszący 4/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę nr 25/7 o powierzchni 0,5153 ha położonej w miejscowości Bitkowo, gm. Gołdap (powiat gołdapski, województwo warmińsko - mazurskie), dla której Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr ***,  udział wynoszący ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 810 zł

4,49 zł/m²

7 538 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
Syndyk Beata Waboł
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Bitkowo

Cena wywoławcza:

33 810 zł

4,49 zł/m²

7 538 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
Syndyk Beata Waboł
Licytacja komornicza domu

Gołdap, Warszawska

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Warszawska, 19-500 Gołdap, dla której Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
- nieruchomości gruntowej, zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położonej w Gołdapi przy ul. Warszawskiej 13A, na działce o nr geodezyjnym 1249/26, o powierzchni 0,2209ha, stanowiącej własność ***(na podstawie Wyroku Sądu Okręgowego w Suwałkach z dnia 31.07.201...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

350 667 zł

1 789 zł/m²

196 m²

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Gołdap, Warszawska

Cena wywoławcza:

350 667 zł

1 789 zł/m²

196 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Paderewskiego

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Paderewskiego, 19-500 Gołdap , dla którego Sąd Rejonowy w Olecku Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Sembrzyckiego 18, Olecko, 19-400 Olecko) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny położony na piątym piętrze o powierzchni użytkowej 46,5m2, pomieszczenie przynależne w piwnicy o powierzchni 3,41m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

146 250 zł

3 145 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gołdap, Paderewskiego

Cena wywoławcza:

146 250 zł

3 145 zł/m²

47 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie

...odbędzie się 20 września 2022 r. o godz. 1030 w sali konferencyjnej nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Organizator przetargu zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca przeprowadzenia przetargu.

W przypadku przystąpienia do przetargu osób fizycznych pozostających w związku małżeńskim, posiadających wspólność ustawową małżeńską, wymagana jest obecność obojga małżonków. W przypadku uczestnictwa w przetargu przez jednego z małżonków, konieczne jest przedłożenie pisem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 677 zł

3,23 zł/m²

2 067 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie

Cena wywoławcza:

6 677 zł

3,23 zł/m²

2 067 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie

...odbędzie się 20 września 2022 r. o godz. 1100 w sali konferencyjnej nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

29,23 zł/m²

2 976 m²

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Galwiecie

Cena wywoławcza:

87 000 zł

29,23 zł/m²

2 976 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Osowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 950 zł

3,00 zł/m²

5 957 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Osowo, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

18 950 zł

3,00 zł/m²

5 957 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Pogorzel, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 050 zł

16,00 zł/m²

2 512 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gołdapski, gm. Gołdap, Pogorzel, WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Cena wywoławcza:

40 050 zł

16,00 zł/m²

2 512 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

gołdapski, gm. Gołdap, Babki

...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy Babki 23/2, 19-500 Gołdap, dla której Sąd Rejonowy w Olecku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
- nieruchomość gruntowa, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, oraz budynkiem gospodarczym w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 0,0833 ha, położonej w miejscowości Babki , gmina Gołdap, na działce o numerze geodezyjnym 146...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

80 000 zł

868 zł/m²

92 m²

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gołdapski, gm. Gołdap, Babki

Cena wywoławcza:

80 000 zł

868 zł/m²

92 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Gołdap, Mazurska

...odbędzie się 15 lipca 2022 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej nr 1

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 540 zł

1 026 zł/m²

21 m²

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na obiekt / lokal

Gołdap, Mazurska

Cena wywoławcza:

21 540 zł

1 026 zł/m²

21 m²

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

Gołdap, Stadionowa

...odbędzie się 13 lipca 2022 r. o godz. 11:30 w sali konferencyjnej nr 1

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 000 zł

19,00 zł/m²

1 445 m²

Termin: 2022-07-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

Gołdap, Stadionowa

Cena wywoławcza:

28 000 zł

19,00 zł/m²

1 445 m²

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

Gołdap, Stadionowa

...odbędzie się 13 lipca 2022 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej nr 1

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

W przypadku przystąpienia do przetargu osób fizycznych pozostających w związku małżeńskim, posiadających wspólność ustawową małżeńską, wymagana jest obecność obojga małżonków. W przypadku uczestnictwa w przetargu przez jednego z małżonków, konieczne jest przedłożenie pisemnego w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

19,00 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2022-07-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
Przetarg na działkę

Gołdap, Stadionowa

Cena wywoławcza:

38 000 zł

19,00 zł/m²

2 000 m²

Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gołdap
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości