Licytacje komornicze: Harsz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

węgorzewski, gm. Pozezdrze, Harsz

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Harsz, 11-610 Pozezdrze, dla której Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych przy SR Giżycko (adres: ul. 3-Go Maja ***, Węgorzewo, 11-600 Węgorzewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL2G/***/4.

Suma oszacowania wynosi 83 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 62 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 775 zł

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

węgorzewski, gm. Pozezdrze, Harsz

Cena wywoławcza:

62 775 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

węgorzewski, gm. Pozezdrze, Harsz

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Harsz, 11-610 Pozezdrze, dla której Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych przy SR Giżycko (adres: ul. 3-Go Maja 2, Węgorzewo, 11-600 Węgorzewo) prowadzi księgę wieczystą o numerze OL2G/***/9.

Suma oszacowania wynosi 2 636 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 977 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 977 000 zł

132 zł/m²

15 000 m²

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

węgorzewski, gm. Pozezdrze, Harsz

Cena wywoławcza:

1 977 000 zł

132 zł/m²

15 000 m²

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości