Przetargi nieruchomości: wielkopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (14.05.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

14,69 zł/m²

3 743 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Kaźmierz, Młodasko

Cena wywoławcza:

55 000 zł

14,69 zł/m²

3 743 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

chodzieski, gm. Chodzież, Milcz

Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej SPRZEDA prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Milcz nr ***, gm. Chodzież, działka ***o powierzchni 1191 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni mieszkalnej 130,00 m2, objętej KW nr ***, za łączną cenę nie niższą, niż 189.845,00 PLN. Warunki ogólne konkursu: 1. Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z warunkami zawartymi w Regulaminie, opublikowanym na stronie internetowej www.*** 2. Termin składania...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 845 zł

1 460 zł/m²

130 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

chodzieski, gm. Chodzież, Milcz

Cena wywoławcza:

189 845 zł

1 460 zł/m²

130 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat ostrzeszowski, gmina Kobyla Góra, obręb Rybin, nr działki: 115/4 o pow. ewid. 0,0903. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0903 w tym w użytkach rolnych (0,0903 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KZ1O/00012160/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 300 zł

49,06 zł/m²

903 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ostrzeszowski, gm. Kobyla Góra, Rybin

Cena wywoławcza:

44 300 zł

49,06 zł/m²

903 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Drzewce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo wielkopolskie, powiat gostyński, gmina Poniec, obręb Drzewce, nr działki: 244/9 o pow. ewid. 0,0947. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0947. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PO1Y/00022668. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 600 zł

30,20 zł/m²

947 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gostyński, gm. Poniec, Drzewce

Cena wywoławcza:

28 600 zł

30,20 zł/m²

947 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piła

LOKALIZACJA

Zobacz działkę na geoportalu krajowym:

działka ewidencyjna 51/40

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej Agencja oferuje działkę w północnej części Piły. Nieruchomość jest zlokalizowana w peryferyjnej strefie miasta, w otoczeniu terenów leśnych, po wschodniej stronie rzeki Gwdy. Działka znajduje się przy dukcie leśnym stanowiącym przedłużenie ul. Śniadeckich. Teren jest częścią większej nieruchomości (nr w księdze wieczystej PO1I/00017106/2), która obejm...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

370 000 zł

118 zł/m²

3 147 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Piła

Cena wywoławcza:

370 000 zł

118 zł/m²

3 147 m²

LOKALIZACJA

Zobacz działkę na geoportalu krajowym:

działka ewidencyjna 51/40

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026r., (piątek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Gminy w Kazimierzu
Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
Wcześniejsze przetargi odbyły się w dniu 17.03.2025r., oraz 7.11.2025r, i zakończyły się wynikiem
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

87 200 zł

5,44 zł/m²

16 031 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na działkę

koniński, gm. Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena wywoławcza:

170 752 zł

6,31 zł/m²

27 040 m²

Biskupim w Sali Ślubów (parter sala nr 2).
negatywnym....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kazimierz Biskupi
Przetarg na obiekt / lokal

Kalisz, Podgórze

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Kalisza, Główny Rynek 20, pokój nr 36, I piętro, w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 10.00.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi łącznie brutto 440.000,00 zł (słownie złotych: czterysta czterdzieści tysięcy 00/100). Zbycie ww. nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 10 w związku z art. 29a ust. 8 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.).

Wadium w wysokości 44.000,00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 000 zł

861 zł/m²

511 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na obiekt / lokal

Kalisz, Podgórze

Cena wywoławcza:

440 000 zł

861 zł/m²

511 m²

Wadium w wysokości 44.000,00 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

Gniezno

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 roku o godz: 10:00 w Urzędzie Miejskim
w Gnieźnie w sali nr 9.

III. Wartość, cena wywoławcza, wadium :

Cena wywoławcza wynosi 1 355 400,00 zł. Wartość rynkowa działki i wynosi: 1 506 000,00 zł.

Do ceny sprzedaży doliczony będzie obowiązujący podatek VAT.

Wadium: 270 000,00 zł

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 300 000,00 zł. Wadium należy wpłacić
na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, nr: 07 9065 0006 0000 0000 6956 0009,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 355 400 zł

169 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno

Cena wywoławcza:

1 355 400 zł

169 zł/m²

8 000 m²

w Gnieźnie w sali nr 9.

III. Wartość, cena wywoławcza, wadium :

Wadium: 270 000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Starowiejska

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 roku o godz. 11.00 w budynku Urzędu Miejskiego
w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.
III. Cena wywoławcza, wadium: Tabela j. w.
Wadium w podanej wysokości należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego
w Gnieźnie, nr: 07 9065 0006 0000 0000 6956 0009, w Banku Spółdzielczym w Gnieźnie z takim
wyprzedzeniem, aby w dniu 8 maja 2026 roku środki znajdowały się na tym rachunku.
Na przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 000 zł

225 zł/m²

610 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Starowiejska

Cena wywoławcza:

137 000 zł

225 zł/m²

610 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.
III. Cena wywoławcza, wadium: Tabela j. w.
Na przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Starowiejska

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.
III. Cena wywoławcza, wadium: Tabela j. w.
Na przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

122 000 zł

197 zł/m²

620 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Gniezno, Starowiejska

Cena wywoławcza:

122 000 zł

197 zł/m²

620 m²

w Gnieźnie, ul. Lecha 6, parter, sala nr 9.
III. Cena wywoławcza, wadium: Tabela j. w.
Na przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Gniezno
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Prezydent Miasta Leszna ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.
2. Oznaczenie ewidencyjne nieruchomości, ceny wywoławcze i kwoty wadium:
Nieruchomości zapisane w KW nr PO1L/00030661/0 na arkuszu mapy nr 66, stanowią działki ewidencyjne numer:

Nr dz.
1/26
Powierzchnia
(w m2)
885
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
243 000,00
Wadium
(w zł)
24 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

243 000 zł

275 zł/m²

885 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

243 000 zł

275 zł/m²

885 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/26
Powierzchnia
(w m2)
885
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
243 000,00
Wadium
(w zł)
24 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/28
Powierzchnia
(w m2)
922
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
252 000,00
Wadium
(w zł)
25 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 000 zł

273 zł/m²

922 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

252 000 zł

273 zł/m²

922 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/28
Powierzchnia
(w m2)
922
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
252 000,00
Wadium
(w zł)
25 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/29
Powierzchnia
(w m2)
941
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
258 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

258 000 zł

274 zł/m²

941 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

258 000 zł

274 zł/m²

941 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/29
Powierzchnia
(w m2)
941
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
258 000,00
Wadium
(w zł)
26 000,00

Postąpienie nie może wynos...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/30
Powierzchnia
(w m2)
1 023
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
274 000,00
Wadium
(w zł)
27 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

274 000 zł

268 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
Przetarg na działkę

Leszno, Henrykowska

Cena wywoławcza:

274 000 zł

268 zł/m²

1 023 m²

1. Lokalizacja: Leszno, ul. Henrykowska.

Nr dz.
1/30
Powierzchnia
(w m2)
1 023
Cena wywoławcza
(w tym 23% podatku VAT)
274 000,00
Wadium
(w zł)
27 000,00

Postąpienie nie może wyn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leszna
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości